Tegoder

Ár:   8511 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: jnicole, Módosítva: 2019. március 8.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló, regeneráló olajmentes gél. Szabályozza a faggyútermelést, csökkenti a pórusok méretét, gyulladáscsökkentő hatású. Helyreállítja a bőr pH-egyensúlyát, javítja a vérkeringést. Szalicilsav tartalma segíti a bőrregeneráló folyamatokat.

Blr

2019. április 18.

Kozmetikusom ajánlására vásároltam meg, kombinált, inkább zsíros, miteszeres, acnes bőrömre.
Esténként használom. Gyorsan szívódó, számomra semleges illatú gél. Mióta használom talán kevesebb a gyulladás az arcomon, de a miteszerek képződését egyátalán nem lassította, akadályozta meg. Hidratálására nekem gyenge, így egy csipkebogyó krémet teszek föle.
Ár-érték aránya nem győzött meg, nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Ár-érték aránya nem győzött meg, nem hiszem, hogy újra fogom venni.