Tena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janina66, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra védelem az extra érzékeny bőrnek.

A cink kenőcs bőrnyugtató hatású, alkalmas a száraz, repedezett és irritált bőrfelület kezelésére. Alkalmazza finoman, vékony rétegben az érintett területen.
Ápoló olajokat, E-vitamint és cinket tartalmaz.
Tartósítószermentes.

amalie

2019. május 2.

Pajzsmirigy problema miatt iszonyatosan szaraz az arcborom, es ezen nem tudok semmivel segiteni, amig a hormonegyensuly ujra letre nem jon.
Viszont estenkent ezzel a kremmel bekenem, ami ugy feltolti, es felpuhitja az arcomat, hogy masnap reggel tudok egy jot radirozni. Semmilyen mas kremmel nem tudok ilyen jo hatast elerni. Erzodik benne a magas cink tartalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Petyuska

2019. április 3.

Termékmintát kaptam belőle és nagyon elégedett vagyok vele. "Nehéz" zsírosabb krém, hálistennek illatmentes, éjszakára bekentem vele a kezeimet és sokkal, de sokkal jobb lett reggelre. Az állagát a neogr. kenőcshöz hasonlítanám, azt is nagyon szeretem, de ebből biztosan beszerzek egy normál kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

DNBasser

2017. július 6.

Kórházi (ápolói) munkám során az állandó higiénés fertőtlenítéstől csúnya ekcéma állandósult, ami az alkaromig terjedt. Átlag krémek nem igazán,de ez használt! Éjjelre viszem fel mindig vékony rétegben,mert egy nagyon zsíros állagú,nehezen beszívódó krémről van szó. Tehát nem csak "pelusosoknak" jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Pittyputty

2017. március 20.

Atyaég! Ez aztán tényleg 5 csillag !!!!!!Kaptam egy termekmintat ebből a krémből és valamilyen oknál fogva bekentem vele az arcom , pedig nem jellemző rám, hogy ennyire zsíros krémet magamra kennék. Másnap reggel olyan arcot láttam a tükörbe , hogy azon gondolkoztam , lemostam e az alapozot előző este vagy sem . Nem tudom ,, hogy ez a cinknek a hatása , de ez valami eszméletlen . Annyira jót tesz a bőrnek , látványosan javít az arcbőr minőségén. Kb 5 perce rendeltem meg magamnak a nagy kiszerelést 1500 Ft . Sminkeltem is rá, nekem az alapozó hatása is jobban tetszett vele . A legviccesebb , hogy már 4-5 hónapja lapult a szekrényemben ez a csoda krém .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

mLK235

2017. március 7.

Sokkal jobb mint a Sudocrem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Sokkal jobb mint a Sudocrem!

bandita

2013. június 11.

Érdekes élmény volt ezt a krémet kipróbálni. A munkahelyemen, egy ügyeletben töltött éjszaka során, (kórházi munka) percenként kellett higiénés kézfertőtlenítést végeznem, ami azt eredményezte, hogy a kézbőröm, különösen az ujjak között cserepesre száradt, szinte vérzett, és irritáció is fellépett.
Az ilyen felületen az átlag kézkrémek bizony csípni szoktak, és még inkább fokozzák az irritációt.
Na, erre a zombikézre kentem fel a terméket.
A bőr egyáltalán nem szívta be, miért is tette volna, hiszen a Petrolatumnak nem szokása oda beszívódni, de tény, hogy a bőrérzet ezek után lényegesen javult. A viszketés megszűnt, a látvány is elfogadhatóvá vált. A cink oxid gyulladáscsökkentő hatása elkezdett érvényesülni.
Ez a termék igazából arra alkalmas szerintem, hogy vegyi anyagokkal történő foglalatosság előtt megvédjük a bőrt a vegyszerek behatása ellen, illetve megakadályozza a további folyadékvesztést a bőr felszínéből.
Valóban VÉDŐ hatást gyakorol, de ezzel együtt pl egészségügy területén, kézvédő krémnek nem ajánlom, mert a használata után a fertőtlenítőszerek sem tudnak a bőrön megfelelően működni, illetve az ezzel bekent kezekkel lehetetlen bármilyen precíz munkát végezni, zsíros, csúszós mivolta miatt.
Azonban kerti munkához, és az említett sebes irritáció esetén nagyon hasznos lehet.
Nem éppen beauty-téma, de pl felnőtt pelenka használata során, elesett állapotú betegnél, kórházi bentfekvés során, NAPJAINKBAN, MAGYARORSZÁGON, ahol nem biztos, hogy azonnali pelenkacsere történik adott esetben, nagyon jól működhet, úgy, hogy csere alkalmával az érintett TISZTA bőrfelületet ezzel vékonyan bekenjük, ezzel megakadályozva, hogy a széklet-vizelet hosszú távon kimarja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 11.

Na, erre a zombikézre kentem fel a terméket.

janina66

2013. május 25.

Télen kiválóan alkalmas kézkrémnek, mert nekem télen nagyon szárad a kezem a folytonos kesztyűviseléstől és a hidegtől. Nyáron viszont nem szívesen használom, mert egy kicsikét nehezebben szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol