Terra Naturi

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kényezteti az érett bőrt. Az értékes gránátalma-mag, argán- és jojobaolaj lipidekkel látja el és támogatja a bőr természetes regenerálódását. A mandulaolaj óvja a bőrt a kiszáradástól és a jelentős mennyiségő esszenciás zsrísav-tartalmának köszönhetően finom és puha tapintásúvá teszi. Az E-vitamin tartalma óvja a bőrt a napfény okozta korai bőröregedéstől.

Sueann

2018. november 25.

Jónak tartom a Müller ezen termékcsaládját, a gránátalmás 1000 Ft-os krémje felveszei a versenyt, sőt lenyomja a drágább natur krémeket a piacon. Ezzel az olajjal együtt nagyon szépen működik. Szereti a bőröm mindkettőt és mióta ezt használom picit sem jött elő a dermatitiszem, amin nagyon meg vagyok lepődve, pozitív értelemben. Az olajat éjjelre használom csak, kb hetente kétszer, vízzel belemaszirozva a bőrömbe. Nagyon elégedett vagyok velük és a bőröm állapotával mióta használom. Nulla bőrprobléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

0bikbik0

2016. január 14.

Többször vettem már újra ezt a Terra Naturis cuccot is. Szeretem ezt a márkát, és szeretem ezt az oljakapszulát is, bár a kapszulás csomagolásért nem vagyok oda (tudom mi a funkciója, és értem is, de szeretni attól még nem szeretem. Nem praktikus...)
A kapszulában található olajkeverék nagyon kellemes állagú,és illatú. Hatásosnak is látom, kisimítja, feltölti a fáradt bőrömet, selymes, puha lesz tőle. Az ára is teljesen vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate