Terra Naturi

Ár:   870 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   Müller

Drámai és klasszikus sminkekhez egyaránt alkalmas. A precíziós ecsettel könnyedén elérhető az egyedi végeredmény.

Mesterséges tartósítószerektől mentes termék.

2 színben kapható: 01 Classic Black (fekete) és 02 Teddy (barna)

Buklika

2020. szeptember 15.

Húha, érdekes ezeket a "strapabírós" véleményeket olvasni. Az én szememről úgy eltűnik, mint a pinty. Szublimál, vagy nem is tudom...
Amúgy a kemény hegy miatt tényleg könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Amúgy a kemény hegy miatt tényleg könnyű vele dolgozni.

Isane

2019. szeptember 10.

Fekete színben vettem. Rejtett szemhéjam miatt igazi kihívás olyan tust találni, ami nem kenődik el nap végére. Egészen eddig :D A felvitele az ecsetével nem olyan könnyű számomra, de a végeredmény miatt aboszolút megéri. Simán kibírja estig, maszatolódás, leválás nélkül, még úgy is, hogy fényesedik napközben a szemhéjam. Újravevős lesz, abszolút elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

szzh01

2019. június 18.

Barna színű van meg belőle. Régóta kerestem már barna tust ebben a műfajban, azaz minél szebb, természetesebb összetevőkkel, naturkozmetikai márkától. Nagyon örültem, amikor végre rátaláltam.
Örömöm azonban nem tartott sokáig. Habár a szín önmagában véve gyönyörű, bronzos meleg középbarna, de nem ilyet szerettem volna, hanem mélybarnát, majdnem feketéset.
Az üzletben nem nyitottam ki, illetve amúgy is bőrre kenve látható a legjobban az árnyalat, nem akartam egy oriigi termékbe belemászni, aztán esetleg otthagyni, úgyhogy elhoztam megnézetlenül. Felteszem eladásra, aki ilyen árnyalatot keres, garantáltan szeretni fogja.

Maga a tus egyébként nekem nagyon tetszik, rövid, kemény végű ecsete van, amivel nagyon pontosan lehet dolgozni, akár egészen vékony vonal is húzható vele. Azalatt az 1-2 alaklom alatt, amíg próbáltam, nagyon stabilnak bizonyult az eredmény, nem kenődött, nem maszatolódott, pedig rejtett és már kissé megereszkedett a szemhéjam. Nem irritált egyáltalán, pedig érzékeny a szemem, hajlamos mindentől könnyezni. Ja, és az illata mellesleg nagyon finom! :-) Szerintem beruházok belőle legközelebb egy feketére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

BosziVicus

2019. január 15.

Fekete színben vettem meg, nagyon szép erős színe van. Könnyű vele bánni és egész nap bírja a strapát, nem maszatolódik. Nem hagy csíkokat/foltokat a szemhéjemon, ha pislogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.