Terra Naturi

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   Müller

Fekete és barna színben elérhető matt, nem fényesedő szemhéjtus.

Unicorn

2017. október 11.

Hétköznapra megfelel, egy kis vágott tusecsettel viszem fel. Természetes hatás az igaz, pár órát bír ki maximum de nem vészesen kopik, inkább szürkésebb lesz. Az ára kedvező és gondolom az összetevői is jók, mert nem irritálja a szemet ami elég fontos egy szemre való terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Lis

2017. február 21.

Nem túl híres termék, de én a müllerben a kiárusítás részlegen bukkantam rá. Először kicsit furcsa volt, hogy keményebb az állaga. de ha nedves ecsettel viszem fel akkor nagyon jó vele dolgozni! Nem feltétlen kell ferde fejű ecset hozzá.A végeredmény matt,. és nagyon szép! Valószínűleg sokáig elég lesz,nagyon lassan fogy. Pici negatívum hogy dörzsölésre lejön, és nem vízálló. De épp ezért könnyedén javítható. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

clevergirl

2017. január 6.

Mattra szárad tényleg. Az ára is jó! Szépen lehet vele dolgozni,s a természetes hatás is garantált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.