Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

timilla

2015. november 3.

A legeslegkedvencebb ajakápolóm, alig van íze-illata, jó az állaga, puhán tartja a számat, és nem illan el perceken belül, mint néhány kollégája. Mindig van belőle itthon és a táskámban is, alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

deccs91

2015. augusztus 6.

Elhasználtam egy tubust, nem mondom, hogy a világ legjobb terméke, de rosszat se tudnék mondani rá, olyan semmilyen nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Tvylvis

2015. június 23.

Korrekt termék. Nagyon jó az állaga (nem kőkemény, de nem is marad a fele egy kenéssel az ajkakon), viszonylag diszkrét az illata. Rendszeres használattal jól hidratál, puhítja az ajkakat. A tubus is tartós, nem törik szét a műanyag, jól záródik. Nem vészes az ára, könnyen beszerezhető. Négyes, mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

stenonis

2015. április 22.

Nem rossz, de a hidratáló hatása bőven nem az igazi. Nincs különösen kiszáradva a szám, eleget is iszok, mégsem csinál puha ajkakat. Szinten tartásra jó, meg tulajdonképpen szívesen elkenegetem, nagyon szeretem az állagát és az illatát is (pedig az elején nem jött be, mostanra meg tényleg tetszik). Még az is lehet, hogy újraveszem, nyárra bőven elég is lesz, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

hvcs

2015. január 18.

Korrekt, kellemes, semmi extra, teszi a dolgát. Az illata, állaga semmi extra, és a hideg, szeles, kiszáradós napokon bizony többször is kell kenni, de összességében egy korrekt kis stift. Szép összetevők, semmi paraffin, a legkiszáradósabbak is nyugodtan használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

GLuci

2014. november 28.

Nagy reményekkel vásároltam meg ezt az ajakápolót, mivel 1 éve rendszeresen kiszárad a szám. Nagyon sok mindent kipróbáltam, de eddig semmi nem vált be, gondoltam egy kis természetesség gyönyörködtet. Sajnos nem adja a várt hatást, nem sokkal jobb a helyzet.Sokszor kell kenegetni, bár az állaga megfelelő az illatát is egész megkedveltem. Bár eddig ez a legjobb a carmex után amit használtam, remélem találok jobbat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Melda

2014. november 20.

Csatlakozom a terméket dicsérőkhöz. A kedvező hozzászólások, no és az összetevő-listán első helyen szereplő jojobaolaj miatt vettem meg a múltkor a Müllerben, gondolván egy próbát megér, és négyszáz pénzért nagyon jól teljesít. Könnyen eloszlatható, nem túl zsíros - kissé vékonyabb, mint az Alverdés körömvirágos ajakápoló -, az illata elsőre valóban fura volt, ahogy írta lejjebb valaki a régi gyógyszertári szőlőzsírra emlkeztet valóban, de ez engem nem zavar, sőt, örülök neki, hogy nem a szokásos vattacukor, vagy gyümölcsös mű-illatot árasztja.

Korrekt ajakápoló, korrekt áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

Korrekt ajakápoló, korrekt áron.

cappuccino

2014. október 28.

Az illata tényleg nem a legjobb, de megéri a jó összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Az illata tényleg nem a legjobb, de megéri a jó összetevők miatt.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

kedvező ár, megéri. sokáig táplálja az ajkaidat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

kedvező ár, megéri. sokáig táplálja az ajkaidat.

Dana1983

2014. június 5.

Miután már nagyon befolyásolnak az összetevők, így ezt a terméket vettem meg. Nekem semmi bajom az illatával, könnyen kenhető, nem túl puha (ami a halálom), sokáig érződik a számon, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0