Terra Naturi

Ár:   915 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth.anita, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Finoman és megbízhatóan távolítja el a körömlakkot.
Több tanúsítvánnyal is rendelkezik. Vegán.

encibajbi

2018. január 12.

Meg vagyok vele elégedve. Az illata is tetszik.Szépen leszedi a lakkot, és közben ápolja a körmöket, körömágybőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

mona82

2017. június 27.

Méregmentes lakk mellé vettem,a kárminpiros lakkot szépen leszedi.Más lakkal nem próbáltam,ehhez bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

nemeth.anita

2016. március 4.

Röviden: a legjobb körömlakklemosó, amit eddig használtam. A körmöm gyenge, könnyen töredezik, emellett mindig utáltam, hogy még az acetonmentes körömlakklemosók is szárították, irritálták a körömágyam. Az plusz előny, hogy natúrtermék - bevallom, sosem gondoltam volna, hogy egy természetes körömlakklemosó valóban eltávolítja a körömlakkot, az hogy kímélő legyen, az egyetlen elvárásom volt. Igaz többször kell átmenni körömlakklemosós vattával a körmökön mint a vegyszeres társainál, lassabban távolítja el a körömlakkot és picit többet kell belőle használni, de az előnyei mellett ezek a hátrányok engem nem zavarnak. Amióta megtaláltam, csak ezt használom (kb. 3-4 hónapja).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil