Terra Naturi

Ár:   895 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vassildi68, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás testápoló olaj

Vegan

francais

2019. május 3.

Átlagos a hidratáló hatása és nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Átlagos a hidratáló hatása és nem is tartós.

Wikkencs91

2019. február 21.

Az eddigi legjobb olaj amit használtam, gyorsan beszívódik nem olajos érzetű egésznap. Jelenleg 1200 ft müllerekben. 100ml kiszerlés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Dorci1987

2018. december 28.

2016. december: Imádom az olajakat, ennek a kis terméknek tényleg isteni az illata, bár nem annyira szívódik be gyorsan, 15-20 percet biztosan várni kell, akkor is, ha nedves bőrre kenem fel. A csomagolása is szép, szeretem, az összetevői is szépek, és főleg nyáron imádom, amikor a kezem-lábam-dekoltázsom szabadon van, és ettől feszesen csillog :-) Ja és nagyon sokáig elég, pumpája igen praktikus, higiénikus adagolást tesz lehetővé. Biztosan újraveszem, ha elfogy!

Update 2018 december: érdekes, hogy milyen kevesen véleményezik ezt a kis csodát. Pedig tényleg szuper, bár őszintén szólva ebben az évben kicsit hanyagoltam szegényt, a nehéz beszívódás miatt, főleg nyáron, de most újra előkerült. Feszesítés miatt kezdtem el újra használni, hideg-meleg váltózuhany kiegészítéseként, és azt kell mondjam, újra beleszerettem. Az illatába szerelmes vagyok, és arra is rájöttem, hogyan tudom elérni, hogy könnyebben beszívódjon: hát egyszerre kevesebbet szabad csak eloszlatni a vizes bőrön, én toltam neki rendesen korábban. Ez most így tökéletes, talán tényleg hozzájárul egy picit a feszesítéshez is, és tényleg, az illata... Mennyei. Továbbra is 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

viragregi

2017. július 1.

Nagyon szeretem, szuper kis olaj :) hamar beszívódik, jó az illata, ilyenkor nyáron esténként használom csak, télen pedig testápolóhoz keverem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

nemeth.anita

2016. március 3.

Ezt az olajat rendszeresen újraveszem, ha elfogy. Igen, ehhez az illata is hozzájárul :) Mennyei, nőies illata van, ami számomra is kellemes, nem várt grátisz volt, amikor a boltból hazatérve itthon kibontottam. Nekem jól bevált, mert érzékeny, száraz bőröm van. Este, tusolás után szoktam bekenni magam vele heti néhány alkalommal. Érzésem szerint hagy egy fel nem szívódó réteget a bőrön, reggel, ébredés után is kicsit zsíros a tapintása a bőrömnek. Ez nálam pozitívum, mert így a bőröm egész nap hidratált marad, sőt, a húzódás helyett kellemes hidratáltságérzésem van. A kezemet is be szoktam vele kenni napközben szükség szerint, főleg téli időszakban. Nem tudom minden nap használni, mert akkor a hátamon pattanásokat csinál, ezért 2-3 naponta használom csak. Ilyenkor pedig garantált a wellness-érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

szzh01

2016. január 20.

Az illata mennyei, nagyon sokrétű, finom, meleg fűszeres, meglepett, hogy ennyire finom! A hatása egy normál testápoló olajé, vizes bőrre szoktam felkenni, kicsit sűrűbb, nehezebben terül, mint pl az általam használt hasonló Alverde Schönheits olaj, és talán egy árnyalatnyival kevésbe is szívódik fel, tehát nagyon vigyázni kell a mennyiséggel. Az üveg pumpás csutorája szerintem túl rövid, nem túl ergonómikus, de meg lehet tanulni használni. Az illat egyébként főleg felkenéskor érződik, hosszan nem marad meg. Kizárólag természetes illatanyagok vannak benne egyébként, semmi mesterséges parfüm! Bevallom, az illata annyira levett a lábamról, hogy 5 és 4 csillag között hezitálok, de emiatt megkapja az 5-öst. Ja, és az ár-érték aránya is príma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Dii

2015. február 9.

Az állaga elég híg, hiszen egy olajról lenne szó, amit úgy könnyű eloszlatni a bőrön, ha egyszerre nagyobb mennyiséget próbálunk meg felvinni. A nagyja hamar felszívódik, egy minimális olajos réteg azonban képződik a bőrön, aminek a beszívódásához sok idő kell, ezért én inkább esténként használom. Hidratálóhatása közepes, kellemesen ápol, bár a nagyon száraz bőrrel nem valószínű, hogy megbirkózna. Nekem gyantázás után is nagyon bevált, a felesleges gyantát könnyen eltávolítja, miközben nem irritálja az érzékeny bőrt. A kissé fűszeres illatát pedig kimondottan imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Fény

2014. október 30.

Nagyon szuper, és nekem irtó gyorsan beszívja a bőröm fürdés után. Gyorsabban mint a testápoló krémeket. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

recsein

2014. október 10.

Beleszerettem! :) Mikor megvettem nem tudtam, hogy különösebb illata is lesz, csak egyszerűen jojobaolajat szerettem volna venni, csak itthon vettem észre, hogy mandula- és napraforgóolaj is van benne+egy pici parfüm. Enyhe, de isteni illata van! Pihepuha lettem tőle! Ez most az egyik kedvencem a fürdőszobában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Thumpa

2013. július 11.

Nagyon kellemes illata van, jól ápol. Mivel olajos, ezért némi időbe telik, amíg felszívódik. Nyáron, pancsolás után szerintem tökéletes ezzel leheveredni a napágyra (és jól összekenni), de télen is el tudom képzelni, mert bőségesen ápolnak az olajak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!