Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vassildi68, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vadrózsás testápoló olaj száraz bőrre

Vegan

majoreszternora90

2017. április 3.

Leárazva vettem, nem volt rajta gyártási dátum, gondoltam, csak nem lesz baj belőle. Az illata valahogy nem volt az igazi, de mivel én túlaggódós vagyok, megszagoltattam a párommal is, szerinte nem volt rossz. Tetszett az állaga, hogy jól beszívódik stb.
Pár nap alatt a lábszáramon égő, viszkető kiütések jelentkeztek, és olyan száraz lett, hogy szinte pergett a bőröm. Más nem lehetett a hibás. Kosárra dobtam vele a szemetesnél....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

incifinci28

2016. november 19.

igazán kellemes illata van, a pumpás adagoló nagyon praktikus de az aljáról nem szívja már fel és marad benne pár adag de persze le lehet tekerni az üvegről és öntözgetni csak hát mégis pumpás na! :)) rendszeres használattal tényleg nagyon puha lesz a bőr, árban is megfelelő, többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Szerelem első használatra. A száraz bőröm nagyon gyorsan elszívja, szinte el is tűnik, nem kell izgulni , h ragacsos marad az ember. Brutál jól hidratál, szupi illata van. Masszírozáshoz is használom néha. Biztos újraveszem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.