Terra Naturi

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A ferde, szintetikus szálú, vegán ecset krém- illetve porállagú szemöldöktermékek felvitelére is tökéletes.

katalinmester13

2020. február 11.

Könnyű, megfelelő hosszúságú fanyelű, ferdén vágott, közepes vastagságú ecset. Éles vonalkákat húzni, szálacskákat készíteni biztosan nem lehet vele. Porállagú termékkel próbáltam. Kitöltésre jó. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.