Terra Naturi

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   Müller

A 12 összehangolt árnyalattal különböző megjelenéseket kreálhatsz, a füstös szemektől a mindennapi semleges sminkekig.

Rommie77

2019. szeptember 15.

Szép és jól kihasználható színek. Jó INCI. A csomagolása nagyon tuti. Ár-érték arányt tekintve szuper vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

tomkogy

2019. február 19.

Egy gyönyörűség, kivételesen szép csomagolásban. Karácsonyi ajándék volt, és nagyon szeretem! Tartós, egymással harmonizáló színek. Az Essence Ho-Ho-Ho palettáját előtte vettem meg, és csodásan kiemeli, ha alkalmi sminket szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 19.