Terra Naturi

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

Ár: 800 , Eladó: Judit7
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest Örs vezér tere/ Kőbánya alsó/ Foxpost
Ár: 800 , Eladó: Gimami
Állapot: új, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budakeszi , vagy postázom

Drzsu

2021. január 19.

Az itteni vélemények alapján gondoltam megér egy próbát, röviden: nem pigmentált és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Victory33

2019. december 8.

Ez volt az első natúr szemhéjpúderem, plusz palettám. Nagy kedvenc volt, mert szinte az összes színt szerettem. A sötétbarna és fehér kivételével mind nagyon jól állt a szürkéskék szememhez. Jól pigmentált és tartós, minimális csillogás.:)Én mindig használok alapozót vagy valamilyen bázist a szemhéjpúderek alá plusz saját ecsetet, ezek nagyon sokat számítanak. A színeket jól lehetett kombinálni hétköznapi és alkalmi sminkekhez is. Mostanában újra láttam a Müllerben 1650 Ft körül, egy kicsit ezt már soknak érzem érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

zsulil

2018. július 2.

Nagyon bejött, már a második palettát vettem meg belőle. Jól pigmentált és jók a színválogatások, ecsettel viszem fel és nagyon szépen lehet vele árnyalni. Tuti még veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

zagnes89

2016. január 3.

Tetszenek a színei, bár eléggé csillognak, teljesen vállalható a végeredmény, egy sima hétköznapra is. A szemhéjráncba rendszerint csíkba gyűlik össze minden szemfesték 1-2 órán belül, ez kicsit tovább bírja. Viszont kipróbáltam rendes szemhéjalappal (s-he), azzal közel 8 órát hoz, ami esetemben nagyon nagy szó. Sajnálom hogy limitált. Összességében 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.