Terressentials

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kata, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Az USDA  (legszigorúbb amerikai tanusító szervezet) által igazolatan organikus sampon, ami egy különleges agyagot tartalmaz.

kata

2012. október 26.

Update: elhasználtam a flakont és vegyesek az érzéseim. Alapvetően szerettem, de mivel nem habzik, a hajamat sose éreztem igazán tisztának mosás után. Ez szerintem nem a pakolás hibája, ez egyszerűen ilyen, csak én nem tudtam megszokni. A másik, hogy kicsit szárította a hajam, ezért kénytelen voltam kondícionálót használni utána (bár a szilikonmentességet betartottam). Ezt írták is a leírásában, hogy előfordulhat. Viszont utána a hajam nem zsírosodott, nem korpásodott, minden bajom megszűnt. Szóval ha egyszerűbb lenne beszerezni (közvetlenül a gyártótól vettem) és nem lenne annyira magas a postaköltség, minden nyáron tartanék vele egy kúrát. Esetleg kipróbálnám valamelyik másik változatot, hátha az nem szárít.
Vettem tőlük egy tonikot is, az valami csodálatos volt, csak eltörtem az üveget. :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

kata

2011. augusztus 17.

Mivel egyáltalán nem habzik, inkább pakolás mint sampon, de nincs mellette szükség más samponra vagy balzsamra. Elég szokatlan érzés használni, még csak kétszer próbáltam. Iszapszerű barna krém, de isteni illata van. Először egy egyhetes tisztítókúrát kell vele tartani, ami során minden nap kétszer-háromszor meg kell mosni vele a hajat. Ez alatt elvileg a haj megtisztul a más szerek használatától felgyűlt káros anyagoktól. Utána már csak heti 1-2 alkalommal kell mosni igény szerint. Lelkesen használom tovább és várom a csodát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Bentonite 0 0

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

További info az összetevőről a KM-blogon >>