Tesco

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fog- és szájápolók

• A kialakítása kifejezetten azt a célt szolgálja, hogy segítsen eltávolítani a fogakról a foltokat.
  • Csiszolóhatás nélküli fehérítő összetevők.
  • Gyors, egyszerű alkalmazás a ragyogó mosolyért.
  • Rendszeres használat esetén fehéríti a fogakat.

acsreka

2018. december 30.

Nem vártam tőle semmit, sok rosszat hallottam ezekről a fogfehérítő tollakról, de olyan olcsó volt, gondoltam itt az ideje kipróbálni. Első használat után ahogy telt az idő már láttam, hogy fehérebbek a fogaim. Egyébként sem vészesen sárgák, én így könnyen észre vettem a változást. Újra veszem, de csak akkor használom, ha valamilyen alkalomra megyek. Ugyan még nem tapasztaltam semmi negatív hatást, de biztos nem tesz jót a fogaknak hosszú távon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Stella1993

2017. október 14.

Akciósan vettem 1300 forintért. Sokáig nem használtam mert a használati utasítás alapján (felken, 5 percig fenthagy, lemos) nem történt változás a fogaim színét illetően. Tegnap elővettem, mondván h fogyjon el ha már fizettem érte. Egy használat után láttam a minimális változást!! A titok: a kis kefével dörzsölni kell a fogakat pár percig, nem elég csak felkenni és fent hagyni a hatóidő lejártáig. Nekem azt hiszem h így beválik, elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Tioka

2017. május 20.

Egy hete használom a fogfehérítőt. Könnyű a felvitele, ecsetes kialakítású. 5 percet kell a fogon hagyni, majd fogkefével lemosni.
Ennyi idő után már látható, hogy fehéredett a fogam. Én meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban nyújtja, amit kínál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

csipkebogy8

2017. május 6.

Első használat után nem sok változást látok az amúgy, sajnos, elég sárgás fogaimon (kóla-, cigimentesség ellenére). Nem tudom, hogy én értelmeztem-e rosszul, de mivel sem ínyhez, nyelvhez, ajkakhoz nem érhet, nyilván nem csukhatom össze a szám. Nekem nehéz volt úgy tartani 5 percig. Ezen kívül azt írja, rendszeres használat, ami nem valami konkrét. A ceruza kialakítása viszont tetszik.
Három csillag most, később updatelek,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Három csillag most, később updatelek,