Tesco

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A micellás tisztítóvíz eltávolítja a sminket, és tisztítja az arcot. Az L-arginin hidratál, és ösztönzi a kollagéntermelést.

virumiru

2020. január 26.

gyorsan kellett vennem egy micellás vizet, és az ottani választék alapján ez tűnt jó választásnak (nincs benne parfüm vagy más piros pöttyös összetevő), és nem is bántam meg:) nagyon sokat szívtam a micellás vizekkel, sok márka sensitive lemosóját kipróbáltam már, de az auchan saját márkásán kívűl (nem mindig rosszak ezek az "alsó polcos cuccok!!) mindegyik savként marta a szememet... nem használok vízálló sminkeket, a többit meg jól leszedi,de ha nem szedné is, úgyis átmegyek még az arcomon utána egy géles lemosóval:) én szeretem. nem tud kevesebbet mint az agyon hypeolt garnier...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Ginderclyde

2019. szeptember 5.

Nem szeretem a micellás vizeket, szerintem mindegyik nagyon gyenge és maximum a lemosás 4. lépése lehetne, az meg felesleges már. Viszont ez egy csodaszer velúr/ hasított bőr cipők tisztítására! Micellás vízzel átitatott vattakoronggal áttörlöm a legkényesebb cipőimet és olyan mintha új lenne. Erre nyilván nem fogok drágát venni. Nekem abszolút csodaszernek minősül, csak nem arcápolás szempontjából :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

petokrisztina

2019. május 1.

Hónapok óta csak ezt veszem már! Nagyon sokáig elég, kenterbe veri a drágább, márkás társait, árban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

brbara

2018. május 25.

Hosszú, nagyon hosszú percekig álltam a polcnál és vacilláltam, hogy ezt vagy a Garniert vegyem, végül az ár/mennyiség arány meggyőzött. Nem nagy cucc, nem hiszem, hogy újra veszem. Eléggé dörzsölni kell, hogy tényleg lehozza a sminket és ettől irritálódik a bőröm, egészen "kicsípte". Valamint zavar, hogy le kell mostni, amikor nyáron, csak egy kicsit fel akarom frissíteni az arcom és áttörlöm vele, fura réteget hagy a bőrön, amit lemosok..tehát lemosok egy lemosót..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

jvivi

2018. április 16.

Kedvező ára miatt úgy gondoltam teszek vele egy próbát, de nem győzött meg. Nem annyira hatékony, mint amiket korábban használtam és kellemetlen érzés ha a szemembe megy. (Nem csípő érzés, nem tudom pontosan meghatározni, de a Garniernél ezt nem tapasztaltam soha.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

vadvirag919

2018. január 6.

Az eddigi legjobb micellás vizem. Simán veri a Garniert és a Bourjoist, sokkal nagyobb és még olcsóbb is. Amit kiemelnék, h míg előző kettő hajlamos volt kihozni pár pöttyöt az extra érzékeny bőrömön, és annyira nem is tisztítottak jól, addig ez vmi brutálisan jó gyulladáscsökkentő is. Megfelelően leszedi a szempillaspirált és egyáltalán nem okoz gondot a bőrömnek. Ilyen tiszta és problémamentes már rég volt, ami azt illeti. És nem, nem oldotta meg egyszer sem a körömlakkomat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Albertina

2017. augusztus 29.

A Garnier-hez tudom hasonlítani, azt használtam eddig, és azt kell írjam, hogy ez a Tesco-s sokkal, de sokkal jobban tisztít. A több rétegű sminket csak úgy simogatva leszedi, egy cseppet se kell dörzsölni. Szememet nem csípi egyáltalán. Használata után a bőr pihe-puha. Ami aggaszt, hogy a körömlakkomat megmarta (mi lehet benne, aminek ilyen maró hatása van?), ez azért durva! Kár érte, azt hittem megtaláltam az igazit! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.