Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   Rossmann, online

A mirha egzotikus illatával ősi idők és távoli országok hangulatát idézi. A parfüm a legfinomabb és legértékesebb kivonatokat tartalmazza.

Tesori D'oriente Myrrh, Matcha,Orchidea,Thai Spa, Ayurveda, Vaniglia e Zenzero
Ár: 2000/db. vagy 10.500 ft. egyben + Foxpost , Eladó: Dudoka77
Állapot: minimális hiánnyal, minden palack csaknem tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás, személyes átvétel
Ár: 2000 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 100 ml mínusz pár fújás, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Jasminum

2023. május 7.

Minden évszakban elképzelhető, kellemes, vaníliás-kardamomos uniszex illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 7.

Minden évszakban elképzelhető, kellemes, vaníliás-kardamomos uniszex illat.

pirospipacsocska

2022. november 1.

A fiaim használják ezt a parfümöt.Kellemes,fás,púderes illat,hasonlit a White Musk-ra.Nem olyan erős,mint pl. az Ayurveda.Ők teljesen meg vannak vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 1.

bleauwsy

2021. május 1.

Az biztos, hogy nem egy hétköznapi illat! Nekem többször kellett próbálnom, mire megtetszett. Erősen keleties, kultikus illat és pont emiatt nem tudom beilleszteni a világomba, esetleg nyaralásra tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

Szofijaa

2019. június 4.

Ahogy írták, van benne valami végső nyugalom fíling. De olyan kedves, nem is szomorkás. Nekem először a tusfürdő volt meg, aztán egy nagyon kedves krémmániástól vettem mintát. Lehet a tusfürdő miatt (vagy a már rég kiégett szaglószervem miatt), de nekem ez ilyen itthoni komfort illat. Rajtam majdnem végig a vanília dominál, enyhe fenyőgyantás érzettel, de nem gejl módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Ascyra

2017. január 11.

Imádom :). A párom utálja, nem bírja a mirrha/pézsma/ámbra szagokat. Ez az illat keveseknek tetszik, mert elég fűszeres, nem tűr ellentmondást. Ott lebeg körülöttem, betakargat, védelmez. Olyan, mint a teknős páncélja: óv, véd. Talán ez az illat hátránya is: nincs benne játékosság, nincs benne csintalan mosoly. Kőkemény, ottmaradós - nem megközelíthető, nem buja vagy játékos. Határozott, kemény nő illata, akinek már jócskán van talapsztalata az életben; nem hagyja, hogy packázzanak vele. Én irodaparfümnek használom - sikerrel. Távol tartja a kellemetlen, számomra antipatikus embereket - persze ezt csak beképzelem magamnak, de olyan jó így rágondolni: ő az én védőbástyám. Hétköznapinak semmiképp nem mondanám, erőteljes, hosszan tartó illata van, mély, sötétlila érzet, amely púderességbe hajlik. Remek kreálmány, az ára pedig nevetséges ahhoz képest, amit számomra nyújt. Örök darabom, sose válnék meg tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Juditeszter

2016. november 1.

Finom, fűszeres, mirrha illat, tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Finom, fűszeres, mirrha illat, tetszik!

Myrtle

2016. október 12.

Jöttem felpontozni, mert nagyon szeretem. Az eddig próbált Tesori-k közül ez lett a kedvencem. Sokrétű illat, és teljesen máshogy viselkedik bőrön, mint ahogy a flakonból illatolva gondolnánk. Elsőre túl édes illatra számítottam, vaníliás és gyümölcsös jegyekkel, de felfújva ez pillanatok alatt elillan, és szantálfa,cédrus, füst és mirha marad a bőrömön, nagyon finom! Van benne egy kis tömjénes-gyantás fanyarság, ami miatt tényleg éjféli misére asszociál az ember, megnyugtató, téli hangulata van. Tartóssága is egész jó, finoman ott volt egész nap, estére kezdett eltűnni, tehát 6-7 órán át simán kitart, Mindenképppen érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

allebag2

2016. szeptember 28.

Ennek a parfümnek éjféli mise illata van. Egzotikus, nyugtató füstösség, fenyő, meleget adó vanília. Meleg és hűvös illat egyben. Tökéletes. Elsőre téli illatnak mondanám a fent említett asszociáció végett, ám ősszel, sőt tavasszal is el tudom magamon képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

kaposztamester

2016. szeptember 15.

Nagyon tartós , igaz a white musk még mindig viszi a prímet, de az emagon 990Ft-ért remek üzlet volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

fannc22

2016. augusztus 28.

Vakon rendeltem meg, akciósan, 1000 forintért! (Ennyi pénzért nem sajnáltam volna azt sem, ha a wc illatosítóként végzi). Meglepően finom és rajtam nagyon tartós. A vaníliát eléggé ki lehet érezni belőle, de egyáltalán nem egy vaníliabomba (mint mondjuk a Hypnose vagy a Hypnotic Posion). Egy nap alatt hárman megdicsérték rajtam, köztük a párom is ,aki aztán nem arról híres, hogy észreveszi, ha új parfümben próbálom meghódítani. Azt mondta ez az új kedvence, úgyhogy én most nagyon boldog vagyok és valószínűleg lassan meg is rendelem az utánpótlást. Tényleg hasonlít a Casmirra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.