Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Tusfürdők

A Mirha egzotikus illatával ősi idők és távoli országok hangulatát idézi.

Különösen illatos illóolajokat tartalmazó tusfürdő

kaposztamester

2020. augusztus 24.

Nekem is meg van minden belőle :) Imádom . Kár hogy nehéz beszerezni ( csak rendelni tudom arany árban néha )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 24.

Megvan! A parfummel es a deoval egyutt. Esti ritualemhoz idealis. Szeretem mert maszkulinabb illatvilaga van. Korul olel mar a zuhany alatt. Utana dezodoralas es a vegen a parfummel koronazom meg a szertartast.
Mertekletesseg. Ez a kulcsa ennek es az osszes Tesori illatnak,termeknek. Reggel is erezni magamon amikor ebredek ☺
Szaritja a borom ami nekem nem baj mert roppant zsiros sajnos. Nem tudom hogy a szaraz boron mit tesz de nekem tokeletes.
Szepen sorjaban mindent beszerzek Tesoriektol teljesen fuggo lettem. De elegge megoszto termek. Van akinek nagyon bejonnek es vannak akik emelyegnek tole. Nekem nagyon fincsikek!!! ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Terka25

2016. augusztus 1.

Ezt is az illata miatt rendeltem kipróbálására. A gyerekem férfi parfüm illatúnak minősítette, a bőrön nem nagyon marad meg fürdés után . Nem tudnám az illatot leírni, de egy krémes alapon van a mirha illata, simán bevállalnám a parfümjét is szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.