Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy adag összebújás" kényeztető fürdősó kakaóvajjal és mandulaolajjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, a legújabb tudományos eredmények alapján kifejlesztett termék. Nem tartalmaz tartósítószert, alkáliszappant, paraffint, szilikont, ásványi olajat.

Elkofen

2018. október 19.

Én alapvetően szeretem a fürdősókat és kiváltképpen a Tetesept termékeit. Ennek isteni illata van és valóban a finom, meleg csokis tejre emlékeztet. Gondoltam, ezt most ősszel pont jól jöhet egy kis ellazítós fürdőzéshez. Imádom az édes, bújós illatokat. Főként a csokit, a vaníliát és a kávét.
Ennek viszont nagyon gyengécske az illatereje. Pontosabban fogalmazva nem elég intenzív, haloványan érezhető aroma. (Pedig amúgy fincsi illatú lenne.)
A vizet pedig barnára színezi, de ezt elnéztem volna neki, ha hozza a kellően intenzív illatot. Vannak ennél sokkal jobb fürdősók is ebben az árfekvésben. Nem veszem újra, mert nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Tvylvis

2018. szeptember 23.

Egyértelműen ez tetszett a legjobban ebből a sorozatból. Kellemes, krémes, nem túl édes, habos kakaó illat, nagyon idézi a gyerekkort (amikor a nagyim rendes holland kakaóból csinálta nekünk a kakaót). A mandulaolaj ad neki egy kis édességet, puhaságot. Igazi bújós illat. Egy negatívum, hogy a vizet barnára színezi. Értem én, hogy kakaó, de a híg barna lé a kádban annyira nem szívderítő. Ezt elnézem, mert az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lecithin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Lecithin, Laureth-3
Tisztítószerek: Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 28440

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.