Tetesept

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy adag meleg" fürdősó makadámiadióval és datolyával. Bőrgyógyászatilag tesztelt, a legújabb tudományos eredmények alapján kifejlesztett termék. Nem tartalmaz tartósítószert, alkáliszappant, paraffint, szilikont, ásványi olajat.

Tvylvis

2018. január 21.

Szeretem ezt a sorozatot a Tetesepttől, mert én is azok táborát erősítem, akik nemcsak aggyal, hanem szemmel is vásárolnak :-). Tetszetős a csomagolás, ez van. Összességében eddig az illatkompozíciók is tetszettek, talán ez a darab volt legkevésbé kedvemre. Túl édes, tömény illat, ráadásul van a háttérben egy számomra kifejezetten kellemetlen elem. Nem tudom, micsoda, mert a datolyát és a makadámiadiót amúgy szeretem. A vízben szerencsére kicsit mérséklődött az illat intenzitása. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin, Laureth-3
Tisztítószerek: Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 28440, Ci 16157

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!