Tetesept

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Csokoládés álom" fürdősó, kakaóvajjal és manddulaolajjal. Bórgyógyászatilag tesztelt, kifejezetten bőrtápláló hatásó. Mente a tartósítószerektől, paraffintól, szilikontól és ásványi olajoktól.

Tvylvis

2017. október 19.

Tömény, harapnivaló, intenzív tejcsokoládé illata van, fogyókúrázóknak nem ajánlott. A vízben persze kevésbé intenzív az illata. Ami miatt biztosan nem veszem újra, az a víz színe, amit produkál. Értem én, hogy nem a szememmel fürdök, de olyan barna színűre festi a vizet, mint a felhígított szennyvíz (finoman akartam kifejezni magam, de a barna színből mindenki rájöhet, mire is gondoltam valójában). Itt le is zártuk kapcsolatunkat. Egyébként a fürdősó minősége jó. Két pontot azért kap, mert nem lett kuka, de soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lecithin
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil, Lecithin, Laureth-3
Tisztítószerek: Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 28440

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!