Thayers

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az aloe verát és E-vitamint tartalmazó formula gyengéden revitalizálja és nyugtatja a bőrt.

Alkoholmentes teljesen természetes összetételű tonik csodamogyoróval, aloe verával és levendulával az egészséges bőrért. Hidratál, miközben védi a bőrt a levegőből származó szennyeződésektől és összehúzza a pórusokat. Tisztít. Nyugtat. Tonizál.

A Thayers az egyetlen olyan, amiben a csodamogyoró nem desztillált formában található meg, így megőrizve a gyógyászatban fontos csersavakat. A vizsgálatok azt mutatják, hogy a csodamogyoró kéregkivonat harmincegyszer erősebb a leveléből készültnél és nyolcvanhétszer hatásosabb a desztillált változatánál.

Alkoholmenetes, parabénmentes, propilén-glikolmentes, nem tesztelik állatokon.

Picipötty

2018. április 21.

Az én nagy megmentőm ez a tonik! Iherb-ről rendeltem, kb 1 hét ért alatt ért ide. Kellemes levendula illatú, alkoholmentes-3 hét alatt rendbe tudta hozni az elnyúzott, duzzadt-gyulladt képemet, a drogériás tonikomat egy laza csuklómozdulattal dobtam ki a kukába.Jól felfrissíti az arcom a bőrápolás következő lépésére, a gyulladásokat szépen lehúzza, az esetleges sebesedést szépen nyom nélkül gyógyítja.
Mióta ezzel törölöm át az arcom, eltűntek a vörös foltok, a cisztás acne is gyorsabban megadja magát a küzdelemnek.
Ez tényleg nagybetűs CSODASZER.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Ez tényleg nagybetűs CSODASZER.

Kremcica

2018. március 18.

Iherbről rendeltem egy hónapja és kijelenthetem hogy imádom. Sokáig gondolkodtam hogy ezt vagy az illatmentes verzióját vegyem e meg. De mivel nem vagyok érzékeny az illatanyagra és odavagyok a levenduláért ezt vettem meg. Nem bántam meg nem irritál, nem ragad ellenben jól frissít és felkészíti a bőrömet a többi rétegre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Mara

2014. augusztus 5.

Hogy lehet, hogy ide nem írtam róla semmit? Most pótlom!

iHerbről rendeltem, amikor valami jót kerestem a bőrömre. Nagyon megörültem a csodamogyorónak, amiről korábban olvastam - érösszehúzó hatása van és állítólag csökkenti a pórusok méretét, ha csodamogyis tonikot használsz. Megrendeltem. Már az illata megvett, ez az isteni levendulás álom, egész nap csak szagolgatnám. Nem szárítja az amúgy vízhiányos száraz bőröm, de nagyon jól tisztít és nyugtat. Sminklemosónak is tökéletesen bevált. A pórusaim mióta ezt használom valóban kisebbek, illetve miután elkezdtem használni a bőrképem láthatóan sokat javult, kevésbé pirosodott ki, habár nekem az aloés dolgokra nagyon jól reagál a bőröm.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Hogy lehet, hogy ide nem írtam róla semmit? Most pótlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice