the Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2015. január 13.

Lelőhely:   Müller

Pirosítót, highlightert és 2 szemhéjfestéket tartalmazó paletta

csill87

2018. május 22.

Teljesen odáig vagyok érte. Notino-ról rendeltem, nagyon akciósan, nem vártam tőle sokat, bár odáig vagyok a márkáért, de valahogy képeken keresztül nem fogott meg. Na de mikor megkaptam és kipróbáltam!
A legsötétebb szín a kedvencem, nagyon nem hasonlít az itteni képre. Ez valójában egy sötét lilás tónusú gyönyörűség. Levett a lábamról, pedig a lilát nem is szeretem de ez annyira gyönyörű, pigmentált, könnyen satírozható.
A highlighter viszont csak egy egyszerű matt bőrszín, satírozni tökéletes, de egy cseppnyi csillogás nincs benne. Én is azt remélem, hogy olyan lesz, mint a mary-louminizer, ami a kedvenc highlighterem, de sajnos nem. Ennek ellenére nagyon kihasználható.
A selyem fényű középső szín nagyon gyakran fog előkerülni nálam a mindennapokban, univerzális, szép szín.
A pirosítót is kipróbáltam, de nekem nem színem ez a matt rózsaszín, ettől függetlenül a minősége jó.
Úgy általában az egész paletta nagyon jó minőségű, könnyen satírozható, nagyon tartós és pigmentált is. Pici negatívum, hogy ki kellett tapasztalni az elején, hogy milyen ecsettel, hogyan használjam, mert rossz ecsettel nagyon porzott nekem, de egy jó ecsetválasztással ez kivédhető. Nincs szívem csillagot levonni emiatt, mert ez egy olyan kis paletta, aminél felmerült benne a gondolat, hogy el fogom használni, annyira tetszik,, annyira praktikus, és olyan gyors vele a munka és nem csak kiszelektálom majd, mert évek múlva lejárt a szavija.
Ja és utazáshoz is nagyon praktikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Ja és utazáshoz is nagyon praktikus :)

kesha420

2014. december 29.

A csomagolása annak ellenére is elég masszív, hogy kartonpapírból van, a mágnes kitűnően zár, ráadásul mindig öröm ránézni. A paletta nagyon pici, kompakt (hisz tartalmaz két szemhéjfestéket, egy pirosítót, egy highlitert és tükör is jár hozzá) így utazáshoz is ideális.
A színek hihetetlenül pigmentáltak, éppen ezért érdemes velük óvatosan bánni, nehogy véletlenül túl sok festéket vigyünk fel az arcunkra egyszerre, ha pedig ez nem lenne elég hihetetlenül tartósak is, kibírják az egész napot. Nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.