the Balm

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Füstös-rózsa árnyalat.

Finom szemcseméretű por, amely egyenletes és sima textúrájúvá teszi a bőrt. Fényvisszaverő pigmentekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sammael

2020. december 14.

Nem rossz, nem rossz. Bár valamiért nekem annyira nem pigmentált, vagyis nem sikerült bohócot csinálnom magamból eddig. Egy idő után eltűnik az arcomról, nem tudom, hogy miért. Szerintem nem tud többet egy olcsóbb pirosítónál, viszont a színe az nagyon egyedi és bámulatos. csak ez végett nem pontozom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

szilvike94

2018. augusztus 22.

Az előttem szólokhoz csatlakozva, elsőre én is a tipikus téli pirosítónak gondoltam, a mályvás/szilvás beütése miatt. Már sok pirosító színnel kísérleteztem, de nekem ezek a mályvás beütésűek jönnek be a legjobban a bőröm/hajam/szemem színéhez. Elsőre nekem is sikerült bohócot csinálni magamból, volt is vele problémám, mire el tudtam dolgozni annyira és szedtem is le belőle mire el utcára mertem vele lépni. Nagyon szeretem benne, hogy egész nap fent marad, nem kell félnem, hogy "eltűnik" az arcomról. A The Balm márka a termékek csomagolásával amúgy is megvesz kilóra, de nem csak a külcsíny 100%-os hanem a beltartalom is igen magas minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

csill87

2016. július 8.

Ez a pirosító ránézésre nekem tipikus téli szín, de pár napja hirtelen ötlettől vezérelve ezt vittem fel az arcomra és elképesztően szépen mutatott! Magamon most kicsit sem láttam télinek, kifejezetten nyárias volt az eredmény! Érdemes néha kisérletezgetni a dolgokkal és olyasmit is kipróbálni, amiről nem gondoljuk egyből, hogy működhet. Sajnos nehezen szakadok el a berögződött szokásoktól, de mikor mégis, mindig ráöjvök, hogy megéri! :) Magamhoz képest most kifejezetten barna vagyok, de igazából csak most értem el a normál bőrszínt szerintem, tehát nem kifejezetten sötét bőrrel is érdemes próbálkozni.

A pirosító maga, nagyon jó minőségű. Igaz, óvatosan kell bánni vele, mert nagyon pigmentált, de ha a megfelelő mennyiséget visszük fel, akkor elképesztően természetes lesz az eredmény. Ez a szép színnek is köszönhető, valamint annak, hogy ennél a márkánál nagyon nagyon finomra őröltek a termékekben a szemcsék. A másik kedvencem a Hot Mama, annál ugyanezt tapasztaltam. Azt majdnem elfelejtettem leírni, hogy természetesen tartós, nem kopik!

Én az elmúlt fél évben nagyon beleszerettem ebbe a márkába, amihez nem tagadom, hozzájárult a szép csomagolás is, de leginkább az, hogy a termékek minősége kifogástalan, pirosító, bronzosító, highlither téren mindenképp, de a szájra való termékeik is kiemelkedőek. Ó, a szemhéjpúdereket majdnem kihagytam, azok is nagyon jók! Most ismerkedek a púderével, mert arcra valót még nem próbáltam tőlük és kellett abból is egy. Tényleg nagyon durván beleszerettem a márkába! Vagy öt éve a Mac-kel voltam még így, hogy felvásároltam belőle egy rakás cuccot, de basszus, ez jobb, mint az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

azutatir

2015. augusztus 17.

Csak óvatosan a mennyiséggel, mert rendkívül pigmentált. Lehetőleg egy kevésbé tömött fejű ecsettel vigyük fel az arcra, ami kevesebb port vesz fel, különben pórul járunk. Én első alkalommal a szokásos technikámat használva vettem fel az ecsetre, és egyetlen simítás után az arcom olyan volt, mint egy bohócé :) A termék minősége nagyon jó és a színe is szép. Kicsit bordóba hajló enyhe szilvás beütéssel, úgyhogy nekem inkább az őszt/telet idézi. Van egy szép fénye is, ami miatt különösen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Epelyke

2015. március 25.

Nagyon szeretem! Nem régóta van meg, de nagyon tetszik! Kevés is elég belőle mert rendkívül pigmentált, nem hullik és nem porzik! A csomagolása meg irtó aranyos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

csipkeorsika

2015. február 12.

Imádom!!! :) A csomagolással már alapból megvettek, viszont nagyon szép szín. Első blickre ersnek tűnik, de nagyo szépen lehet használni, illeszkedik az arcbőr színéhez, és szépen lehet építeni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.