the Balm

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek

A theBalm legnépszerűbb palettáiból összeállított különleges kiadású paletta azok számára akik több theBalm terméket is ki szeretnének próbálni egyszerre.

A "minden egyben" arc paletta a theBalm legnépszerűbb darabjaiból való válogatás, amely a következőket tartalmazza: 4 tökéletes összhangban lévő szemhéjpúdert, 3 univerzális pirosítót, egy matt bronzosítót, egy pezsgő színű highlightert, egy klasszikus piros ajakrúzst, valamint egy nude színű krém pirosítóként is használható rúzst.

Lanett

2018. április 15.

A "Must have" paletta. Hot mama és Cabanaboy gyönyörű pirosítók, a highlighter is mesés, szemre pedig egy youtube videó alapján a bronzosítót és az arany színű szemhéjpúdert együtt, összedolgozva használom. Gyönyörű az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Boombapple

2016. december 12.

Ez 'A' paletta.
Gyönyörű csomagolása van, amikor ideért, sikítani tudtam volna örömömben. Tetszik ez a pin-up girl stílus, így szerintem több balm termékre is beruházok majd, bár most egy életre elegendő festéket kaptam ezzel a palettával.
Na de belülről:
- a Hot Mama nekem egy rosegoldos árnyalatnak tűnik, és ha jól olvastam, akkor egyszerre felel meg egy pirosítónak és highlihternek. Nagyon bejövős, csillogós és mély szín egyszerre.
- Az Instain nekem sokkal krémesebbnek tűnik a többinél. Konkrétan annyira krémes, hogy az ujjlenyomatom is meglátszik rajta. Igazi "francia pirosító". Nagyon pigmentált, matt és gyönyörűen el lehet dolgozni.
- A Cabanaboy egy lilás árnyalat. Őszi és téli napokra kiváló. Igazi rejtélyességet sugárzó szín, nem beszélve arról, hogy gyönyörű. Engem ez fogott meg a legjobban.
- A Bahama Mama egy szürkésebb barna árnyalat (illetve, nekem így hatott az arcomon), tipikus pin-up girl szín. Olyan, mint amiket azokon a rajzolt plakátokon láttam a nők arccsontja alatt.
- A négy szemhéjpúder közül nekem a Sexy árnyalat tetszik a legjobban, de mind a négy nagyon pigmentált, van amelyik kicsit fényes, a másik csillogó, a Sexy matt és a mellette lévő is fényesebb.
- A Mary Lou-Manizer egy nagyon pigmentált highlighter. Annyira természetes hatást kelt, hogy a Sleek- Soltice palettáját kenterbe verte nálam. :)
A két rúzs közül nekem a Caramel a szerelmem lett első kipróbálásra. Eszement gyönyörű. *-*

Ha nem lenne ilyen húzós az ára, azt mondanám, hogy minden nőnek vennie kéne egy ilyet, sok stílust ki lehet belőle hozni úgy, hogy mindig alkalomhoz illő legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Ez 'A' paletta.
Na de belülről:

Aura87

2016. szeptember 19.

Beautyjoint-on akció volt rá, valamint felhasználtam egy 5%-os kuponkódot, így kb 12.00 Ft-ra jött ki az ára szállítással együtt. Én ettől mindig csak sokkal drágábban láttam, így kaptam az alkalmon, és megrendeltem. Óriási meglepetésemre 5 nap alatt megérkezett LA-ből a csomagocskám, beleszámítva a hétvégét. :) Nem akadt fenn vámon sem, a csomagra 12 dollár értéket írtak, a számlára nem volt feltüntetve az ár. Szóval nagy-nagy piros pont a webshopnak! :)
De a termékről.. egy szóval: fantasztikus. Nagyon kis kompakt, elég masszív, és vékony, sok helyet lehet vele spórolni egy utazáskor, hisz van benne arcra-, szemre-, és szájra való termék is. Egyedül a vörös rúzst nem használtam még, ahhoz nekem alkalom kell. :) Minden szuperül pigmentált, és könnyen eldolgozható, nem porol. Ennyire jó minőségű festékkel még nem találkoztam. Kedvenc pirosítóm a Hot Mama, a bronzosító sem túl sötét, azt használom satírozó, mélyítővonalas színnek is. Egy sminkhez akár az összes színt is fel lehet használni, a bal alsó szürke sem annyira hideg tónusú, hogy ne tudnánk használni a többi meleg árnyalat mellett. A Mary-Lou tényleg egy álom, már értem, miért kedvenc oly sok embernél, tökéletesen fel lehet használni a szemsminkhez is.
Összesítve tényleg egy csodás paletta, cuki külsővel, remek beltartalommal. Nem véletlenül kapott itt is csak 5 csillagos véleményt. :)
Még mindig tart az akció a webshopban, szerintem érdemes kihasználni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Még mindig tart az akció a webshopban, szerintem érdemes kihasználni! :)

Nolee

2016. szeptember 13.

Karácsonyra ajándékoztam meg magam vele és azóta is minden nap használom. Tényleg tökéletes összeállítás, mert magammal is tudom vinni, ha kell, de a napi sminknél is nagyon praktikus, hogy egyetlen palettából elkészíthetem a sminket. És hát a minőség is nagyon jó. Először feleslegesnek tűnt, hogy külön nyitható a krémes rész, de az is praktikus, mert nem keveredik bele a por a rúzsba.
Egytől-egyig pigmentáltak, tartósak, némelyik pirosító picit porol, de lehet hogy csak az én ecsetem nagy hozzájuk. Gondolkodás nélkül befektetnék rá még egyszer, nagyon megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Clementine95

2016. május 2.

Annyit tudok róla mondani, hogy TRUE LOVE. :D Gyönyörű paletta, odavagyok érte. :) Ha bármi kifogást szeretnék találni benne azok a krémes rúzsok, irritálják a szám, de ezt elnézem a többiért cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

fnoori

2016. április 5.

Hatalmas szerelem! Januárban bukkantam rá valahol, mindig is ki akartam próbálni az ikonikus theBalm termékeket és amikor megtaláltam ezt tudtam, hogy meg kell szereznem. Akárhol néztem sehol se találtam készleten, heti rendszerességgel követtem, feliratkoztam mikor lesz végre raktáron. Eltelt így kb 2hónap már le is tettem róla amikor iparfümérián megpillantottam. Persze azonnal megrendeltem, és azóta szüntelen a szerelmünk. Leginkább az arcra való festékeket szeretem, bahama mama, cabanaboy és a mary-lou manizer a kedvenc hármasom. Nagyon pigmentált, nem potyog és gyönyörűek a színek tényleg. Imádom, hogy minden amire szükségem lehet benne van, a színeket pedig nagyon jól válogatták össze. Külön tetszik, hogy a krémes állagú festékek külön vannak. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, nekem abszolút megérte az árát, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

palotaizs

2016. január 4.

Karácsonyra tőlem, magamnak. :D Amióta meg van imádom! Eddig még nem voltak "high end" termékeim, de úgy voltam vele, hogy amúgy is kiszerettem volna próbálni a the Balm termékeit, szóval miért ne próbálhatnék ki egyszerre többet? Így megvettem ezt a palettát és hát le vagyok nyűgözve. Már értem a felhajtást, hihetetlen pigmentáltak a színek, tartósak, még a rúzs és a krémes pirosító is egy álom. Csak ajánlani tudom a palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

pamutbojt

2015. december 29.

A paletta tartalma:
HOT MAMA, NSTAIN ARGYLE, CABANA BOY (pirosítók)
BAHAMA MAMA (bronzosító)
MARY-LOU MANIZER (highlighter)
SHADYLADY VOL.2 INSANE JANE, SHADYLADY SPECIAL EDITION MISCHEVIOUS MARISSA, NUDE ’TUDE SEXY, BALM JOVI LEAD ZEPPELIN (szemhéjfestékek)
HOW ‘BOUT THEM APPLES CARAMEL (krémes pír + rúzs egyben)
THEBALM GIRLS MIA MOORE (rúzs)

Ez a paletta tényleg mindent tartalmaz, ami egy szép smink elkészítéséhez szükséges. Nagyon praktikus, bárhová magunkkal vihetjük (meglehetősen nagy tükör van benne), és biztos, hogy nem marad otthon semmi fontos :) Kiváló tulajdonsága minden benne található por állagú festéknek, hogy nem csak arra használható, ami a hivatalos elnevezéséből elvileg következik. Így például a pirosítók szemen is tökéletesen helyt állnak, a bronzosító szintúgy átmenetnek, a híres Mary-Lou Manizer highlihterből pedig kerülhet a szemzugba vagy a szemhéj közepére kiemelésként. Szerintem nagyon odafigyeltek a színösszeállításnál, remekül harmonizálnak egymással.A csomagolás nagyon bejön, a márkára jellemző képekből készült montázzsal gazdagított, és jól záródik. Plusz pont, hogy a krém állagú termékeket külön lehet nyitni, így nem nyúlunk bele véletlenül.
Nekem ez az első TheBalm termékem, nagyon örülök, hogy a márka húzó sminkcuccaiból jópár így a birtokomba került :) Aki hasonló cipőben jár, annak feltétlen ajánlom ezt a palettát, de akinek már van néhány ebből teljes kiszerelésben, szerintem az sem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

A paletta tartalma:
HOT MAMA, NSTAIN ARGYLE, CABANA BOY (pirosítók)
BAHAMA MAMA (bronzosító)
MARY-LOU MANIZER (highlighter)
HOW ‘BOUT THEM APPLES CARAMEL (krémes pír + rúzs egyben)
THEBALM GIRLS MIA MOORE (rúzs)