the Balm

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5890 Ft

A theBalm Meet Matt(e) Hughes matt, folyékony rúzsai selymes mégis matt hatásúak az ajkon. Intenzív színben pompáznak és csókállóak így egész nap az ajkakon maradnak.

Ár: 5890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: Ajándék , Eladó: alongo0716
Állapot: Használt , Helyszín: Boráros, Corvin köz , fizetés: Személyes
Ár: 4000 , Eladó: Meli011
Állapot: Úszerű doboza is megvan., Helyszín: Szeged, fizetés: Banki elöre utalással szàlitàs megegyezés szerint.

Bszsara

2020. június 18.

A színe meseszép.. csak nem akar megszáradni, nem veszem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

A színe meseszép.. csak nem akar megszáradni, nem veszem újra

rosiecheecks

2020. május 14.

ket arnyalat tulajdonosa vagyok a romantic es a faithful. mindketto tartos es en szeretem hogy olyan frissitoen hat az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

LoRs

2019. december 13.

A Committed árnyalat van meg a kollekcióból, gondoltam ezzel a visszafogottabb barnás árnyalattal indítok. Nagyon tartós, extra könnyen felvihető, ami nálam plusz pont, kiváltképp egy matt folyékony rúzsnál. A borsmentás illatáért, a csomagolásért és a felvitel utáni összképért is teljesen odavagyok<3 Jövő nyáron tervbe van véve egy élénkebb árnyalat beszerzése is, annyira megtetszett ez a termék. Aki nem szeret sokat bíbelődni a rúzs felvitelével, és valami egyszerű, gyors és tartós megoldást keres, annak tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

pankafru

2019. november 20.

Charming árnyalat van meg, ami egy my lips but better, rózsaszínes nude-os árnyalat. Nekem nappali és esti sminknél is működött. Sőt koszorúslány ruhámhoz is pont passzolt. Semleges kissé hideg tónusú a bőröm, valahol nyár és ősz típus között, bár inkább nyár és a drámai erős színeket ledobja az arcom. Akinek hasonlóan (semmilyen) semleges a tónusa, az nyugodtan próbálja ki ezt. Sok hasonló árnyalatot próbáltam már én is, de eddig ez passzol a legjobban. A minősége nagyon rendben van. A tartóssága nálam 3-4 óra, de szuperül újra lehet kenni.
Mindenképpen alá kell hidratálni, de ez az összes matt rúzsra igaz. A kopása fokozatos, ami szintén pozitívum. Az illata a felkenéskor mentolos, én kimondottan szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

nezili

2019. november 16.

Nagyon sokat szenvedtem, mire megtalaltam a szemelyeben a tokeletes nude szint, Committed arnyalatban. Az altalam eddig kiprobalt nude szineket ket csoportba tudom osztani. Az egyik a sotetebb, barnasabb, malyvasabb tonusu szinek, amik engem vagy oregitenek vagy pedig nagyon sapasztanak. A masik a vilagosabb arnyalatok, amikkel ugy neztem ki, mint amikor egy koragimis kattomkor korrektort kentem a szamra (istenem mit gondoltam akkor...) nos a Committed egy piszkos rozsaszin, barnas tonusu szin, minimalis malyva beutessel (rajtam legalabbis). Nagyon dogos, de meg a mindennapokban is hordhato szin, szerintem meger egy probat annak, aki hozzam hasonloan nem bir talalni egy epkezlab nude ruzst. Amugy szepen kopik, jo az allaga, konnyu felvinni es aranylag tartos is. Cserebe draga, de na.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

simbenz

2019. szeptember 28.

Committed árnyalatban vásároltam meg, nagyon fájt kiadni érte 6.000,- Ft-ot a Müllerben, és imádkoztam érte, hogy beváljon. Szerencsére így is lett, a legtöbbet használt rúzsom, gyönyörű, a mindennapokban hordható árnyalat, hihetetlenül tartós, még egy zsírosabb kajálást is jól bír. Azt követően, hogy felhordást követően megszáradt, nem mászkál, maszatolódik, és természetesen csókálló. :) Sokkal jobban szeretem az állagát, mint a klasszik hengeres rúzsokét, és azt is, hogy nem hagy foltot pl. poháron, így számomra sokkal kényelmesebb a használata, mint az eddigi rúzsaimé. Maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Tamimami

2019. május 23.

Az Affectionate árnyalatban van meg, ami egy hideg tónusú bogyós szín, nagyon természetes hatást lehet v ele elérni. A rúzs könnyen felkenhető, gyorsan szárad egy a márka rúzsaira jellemző mentolos érzetet hagyva. Nem szuper tartós termék, de könnyű ráfrissíteni, nálam nem volt gond a tartóssággal és tényleg mattra szárad.
Sajnos közben kivonták ezt az árnyalatot (legalább is sem Müllerben, Notino-n, Pink Pandán nem elérhető), így vettem egy másik árnyalatban (Committed - téglavörös színű), ami nem akkora szerelem, mint a korábbi. Összességében egy hasznos és szerethető termék, főleg, ha valaki kifogja a neki jól álló árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

javgke

2019. április 28.

Borzasztó csalódás. Fél éven át ácsingóztam utána, mire megvettem. Gyönyör szín, kellemes, mentolos illat, nem szárít. De nem bír megszáradni az ajkakon, utána pedig akkor is kopik és kenődik, ha vizet iszom. Éves közben az államon landolt a fele. Élettel összeegyeztethetetlen, nem hogy csókbiztos... Utálom szívemből, főleg, mert fele ennyiért egész jó minőségű rúzsokat vettem már nem egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Makk Zsuzsó

2019. március 22.

Update: Sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy egyáltalán nem tartós. Szinte másfél-két óra alatt beszívja a bőröm és elég egyszer inni, máris eltűnik, mintha ott sem lett volna. És az sem teljesen igaz, hogy nem szárít, nagyon alá kell ajakbalzsamozni. Továbbra sem mondom, hogy rossz termék, mert mikor fent van, pompásan mutat, de mivel csalódtam a tartósságát illetően, mérgemben 2 csillagot vonok le.

Első folyékony rúzsom, Doting árnyalatban. Teljesen odavagyok érte: gyönyörűen pigmentált, krémes, de matt finist ad. Nem szárít, kellemes, pezsdítő érzés felkenéskor. Építhető: van, hogy csak ujjbeggyel tapicskolok egy keveset, így gyönyörű, természetes, egészségesen üde hatást kelt, mintha nem is lenne rajtam semmi smink, csak "épp most fürödtem a tavaszi harmatban"-effektus. Más árnyalatokat is ki fogok próbálni, mert eszméletlenül tetszik mind. A The balm az egyik favorit sminkmárkám, a top3-ban benne van, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Ametiszt

2019. március 15.

Bárcsak rajtam is úgy viselkedne, mint a többségén! :( A Committed árnyalat van meg, ami tökéletes pinkes-barackos nude szín, egy alom! Felkeneskor nagyon szép, egyenletes, könnyed érzés és hamar szárad. Ugyanakkor rajtam úgy szárad meg, hogy az ajakredokben bereped. Ezt ajakapoloval el tudom mosni, de akkor meg kenodik mindenféle utana... Rancosabbnak is mutatja a szám, pedig alapból nem az. Nagyon faj a szívem emiatt, mert amúgy tökéletes lenne! El fogom valahogy használni azért, de emiatt csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isononyl Isononanoate, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride, Isopropyl Myristate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene, Linalool

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.