the Balm

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lara5, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Müller

Védőréteget hoz létre a bőr és a smink között, úgy hogy közben hagyja a bőrt szellőzni. Tartósabbá teszi a sminket és pórusösszehúzó hatása van.

nyuszo

2019. április 20.

Szerelem első pillantásra!!!
BalmShelter-jét már egy ideje használom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve (annyira, hogy azóta más termék szóba se jöhet!)
Nos, ez a TimeBalm maga a csoda!
Hihetetlenül sima és bársonyos bőrképet eredményez.
Tartok tőle, hogy ő is függőséget fog okozni!
+ Parabénmentes
+ Cruelty Free

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 20.

Szerelem első pillantásra!!!
Nos, ez a TimeBalm maga a csoda!
Hihetetlenül sima és bársonyos bőrképet eredményez.
Tartok tőle, hogy ő is függőséget fog okozni!
+ Parabénmentes
+ Cruelty Free

MakeupMarket

2018. június 24.

Meglep, hogy ennyi jó vélemény született eddig róla, mert nekem borzasztóan nem vált be.
Olyan, mintha netto szilikont kennék az arcomra. Végtelenül természetellenes és kényelmetlen, plusz a pórusokkal sem csinál az égvilágon semmit. Mindegy, hogy mennyire apró mennyiségben és óvatosan viszem fel, az alapozók egyik része felszedi kis morzsákba kunkorodva, a másik része jobb esetben csak jobban siklik rajta ( kipróbált alapozók márkái: Dior, Chanel, Urban Decay, Mac, Vichy). Lehet alacsonyabb minőségű alapozóval kombinálva csodát tesz, de ezek egyelőre ütik egymást a jelek szerint :D
Részemről 3 csillag felééééé tendáló kettes, nem is használom, ha nem "muszáj", de fáj a szívem ennyi pénzt szó szerint kukába vágni.

UPDATE:
A vélemény feltöltése óta végül csak egyszer tettem próbát vele, de úgy fel*******, hogy nem vagyok hajlandó tovább megtűrni a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

UPDATE:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 5.

Figyelemre méltó márka figyelemre méltó terméke! Feltételezem, hogy a régi vélemények írása óta változtatás történhetett az összetételében. Én még ilyen hatással életemben nem találkoztam - és az előttem szólók is biztosan megemlékeztek volna erről. Miről is? A zselészerű állagból semmihez nem hasonlítható, mikroporózus-szerű, iszonyatosan finom púderes réteg képződik, ahogyan kézzel felvisszük. Amikor először próbáltam, nem alkalmaztam alá hidratálót sem, mert nem tudtam, hogy ez fog történni, azt gondoltam, hogy hasonlóan viselkedik majd, mint az általam eddig ismert primerek, vagyis rövid idő után beszívódik majd a bőrbe. Itt azonban erre nem kellett várni, azonnal sminkelhető és reggel ez sokat számít!
8 óra elteltével is ugyanolyan marad a sminkem, ha ezt használom, mint a reggeli felvitelkor. Vitathatatlanul jár a maximális pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

rea3

2015. július 18.

Egészen minimálisan talán segít a pórusokon, de a márkától megszokott csoda elmaradt. A sminkem élettartama pont olyan vele, mint nélküle, bár ez felírható a jó minőségű alapozómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 18.

Powderpuff Girl

2014. december 29.

A hidratáló krémem és az alapozóm közé kenem fel, ha egységesebb bőrfelszínt szeretnék elérni. Viszonylag kevés kell belőle, könnyen eloszlik, nem lesz kukacos. A tág pórusaim eltűnnek és sima babaarcom lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Lara5

2014. április 28.

Szépen előkészíti a bőrt az alapozásra, összehúzza a pórusokat és selymessé teszi az arcom és valóban tartósabb lesz a sminkem tőle,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0