The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Könnyű fehér színű hidratáló mely felvitel után változtatja meg a színét és alakul át enyhe fedésű alapozóvá. Nem tömíti el a pórusokat. Ecsettel v kézzel is könnyen felvihető, jól idomul a bőr saját színéhez.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 25 ml

dinus85

2018. november 27.

Az üzletben ajánlották, segítettek kiválasztani a megfelelő árnyalatot is. Nekem abszolút fedést ad, néha azt veszem észre, jobbat is mint egy hagyományos alapozó. Sőt azokhoz képest könnyed érzetű, olyan, mintha nem is lenne a bőrömön. Az illatát is szeretem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Nashuaaa

2018. október 18.

Nem lenne rossz, csak nagyon zsíros, átfénylik elég gyorsan. Nekem egyébként épp elég is lenne a fedése, ami amúgy tényleg nem sok, de azért van, meg mivel a bőrömön nincsenek nagyon takarnivalók, arra jó, hogy egységesít és ad egy kis színt, természetes hatást kelt. És akkor itt is vagyunk a második nagy gondnál, hogy nagyon narancsos-rózsaszínes, nem is tudom milyen a színe, mikor oxidálódik. A 02-es árnyalatot kaptam ajándékba, sárgás altónusú bőröm van, és ettől fura árnyalatot kap. A zsírosságát jobban eltudom viselni, transparens púderrel tud működni, de a szín miatt én nem veszem újra, de elhasználom , ami van. A közepesnél picit jobb végülis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

bandifr15

2018. február 6.

a legvilágosabb árnyalata van meg. Elsőre nagyon izgi hogy fehér de semmi fedése. Nem ad egységes bőrképet, lévén miután eltűnt a fehérség,én sem mondom meg hogy ott van. Ezek után apró hegek vagy pirosságok elfedését nem is vártam. Viszont jó hír hogy ez a semmi nem ül bele sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

austenland

2018. február 1.

Furcsa, hogy milyen folyékony, ha állítva tárolom, akkor átfolyik a kupakba és onnan kell kivakarni, ha nem akarom kárba veszni. Nekem túl narancssárgás az árnyalata, de ezt a két dolgot leszámítva kedvelem, szépen fed és nem irritál. Ár-érték arányban nem mondanám, hogy szuper, de amíg nem találom meg a számomra tökéletes bb-t, újra meg újra visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

CeCeDrake

2018. január 12.

Volt vele néhány próbálkozásom, de nem vált be. Nagyon zsíros, nagyon nehéz!
Ár érték arányt tekintve elég rossz.
25 ml/5400-ért. 40/50 ml high end BB-t lehet venni 2 db TBS áron :-D és valljuk be, ez minden csak nem high end!
A primer ugyanez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Volt vele néhány próbálkozásom, de nem vált be. Nagyon zsíros, nagyon nehéz!
Ár érték arányt tekintve elég rossz.
A primer ugyanez...

bmesi

2018. január 12.

Szuper krém lenne, sok lépést le lehet tudni egy termékkel, jól esik a bőrnek és gyönyörű, természetes hatást kapunk, DE a színek nem az igaziak, nekem túl narancssárga a 00 árnyalat is, pedig azért ENNYIRE fehér nem vagyok :D ezért 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Yvike

2017. december 26.

Jól fed. De nekem nagyon fénylő és zsíros pett tőle a bőröm, nagyon eltömődöttnek és nehéznek éreztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

eszterker

2017. november 1.

Ahhoz képest, hogy milyen pici, sokáig kitart, de fényes lesz tőle sajnos a bőr.

Milka01

2017. március 27.

Először megijedtem a fehér színétől és az állagától, viszont mióta kipróbáltam, szeretem! nagyobb bőrhibákat nem fed, viszont nem alapozóról beszélünk. Nekem a minden napom része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

eclipse

2016. december 15.

Szep a fedese, tenyleg felveszi a bor szinet, de iszonyuan fenyesedik tole a borom, barmelyik hidratalonal rosszabb ebbol a szempontbol. Atlatszo puder mindenkepp kell ra, ettol eltekintve szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice