KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: deakjudit87, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Különleges korrektor, mely pillanatok alatt kijavítja a bőrhibákat és 12 órán át gondoskodik a csillogásmentes bőrről. Önmagában vagy tartós sminkalapként is használható.

1 univerzális árnyalatban kapható (színtelen). Minden bőrtónusra és bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

baronessMA

2017. november 16.

Szerintem ez is klassz termék. :) A 2. vagy a 3. tubusnál járok? Újravevős nálam. De azt vettem észre, hogy a kevesebb néha több. Ha túl sokat viszek fel belőle a smink alá, akkor ilyen kékfészt érek el vele, ami a halálom. Úgyhogy vigyázni kell vele. Először megijedtem amikor kinyomtam a tubusból. Hogy mi ez a kis kukac? :D De megbarátkoztam vele. Ha véletlenül kifelejtem vagy nem marad rá időm, akkor az meglátszik az összhatáson. Eddigi kedvenc primerem. Szilikonmentes, működik is, meg nem utolsó sorban szeretem a TBS szemléletét. Kicsit drága, de nekem megéri.

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

bea0425

2017. január 4.

Egyenletes matt bőrfelszínt eredményez, ideális alapozó alá. Sajnos nálam ez a pozitív hatás nem tart sokáig, és hamar fényesedni kezd a bőröm, ezért 4 csillagot kap.

bea0425
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

ErdelyiDiana

2016. október 20.

Tényleg szép egyenletes bőrfelszínt eredményez. Szeretem az állagat is. ami miatt nekem csak 4-es, hogy nekem pár óra múlva elmúlik a csodahatás és kifényesedik a bőröm. Pedig főleg magaba használom. Pár napra rá pedig pattanások lesznek rajtam, ami már szinte egyáltalán nem jellemző! Szóval az azonnali hatás szuper vagy alkalomra x órára de fél napot nekem nem bír ki.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Dourou

2016. szeptember 18.

Azert vettem,mert nyaron napi8-9oras munkaidoben nem volt idom a sminkem ellenorizgetni es eleg meleg helyen dolgoztam. Egyszerre kezdtem el hasznalni a TBS all in one puderevel es tokeletesek voltak egyutt. Egesz nap kibirtak es meg otthon is csak neztem a tukorben,hogy mennyire csodas meg mindig a sminkem:D lenyugozott. 1-2het hasznalat utan mar nem ereztem annyira tartosnak a sminkem:( es mikor egyik nap nem volt idom feltenni a sminkem ala rajottem nelkule tartosabb mint vele. Igy azota nem hasznalom,de lehet adok neki meg egy eselyt es kifogyasztom. A borom valoban simabb lett tole,bar egy het utan kicsit pattanasos lettem,de nem biztos hogy tole. Ami meg pozitivum,hogy nincs benne szilikon:)

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

stiles

2016. szeptember 8.

Az állagával és a szagával elôször nem voltam kibékülve, de szép lassan megszoktam. A T-vonalamon használom, (egészen kis mennyiség is elég belôle, ami a 25 ml-es kiszerelést nézve el is várható), mert ott leszek fényes nap közben, az arcom többi részén a kék Rimmel 002-es primert használom. Igazából csak azert vettem meg, hogy kisimítsa a bôröm felszínét egy kicsit (pipa) és kontrollálja a zsírosodását napközben (már csak napi egyszer kell a blot+powder, pipa). Magában is nagyon szépen megállja a helyét, de tényleg mindig alá kell hidratálni. Nincsenek tág pórusaim vagy ráncaim, tehát a "blur" hatásáról nem tudok nyilatkozni. Nem használom minden nap, mert nem szeretem a szilikonos primereket egész nap a bôrömön, nagyon fullasztóak tudnak lenni, de alkalmakkor/hosszú napokon/melegben legtöbbször rajtam van. Száraz bôrre egyáltalán nem ajánlom, ha néha vannak száraz foltjaim télen, ehhez hozzá sem nyúlok. Összesítve jó kis termék, jobb, mint bármilyen drogériás primer, valószínûleg újraveszem, de nem lettem belé szerelmes.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

eniko04

2016. augusztus 3.

Imádom! Kár hogy nem egy kicsit nagyobb a tubus, ezért nem használom minden nap, de olyan szép egyenletes matt bőrt csinál.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

szreka86

2016. június 24.

hát ez valami csoda! amint felkelenem egyből matt lesz a bőröm és tényleg akár egész nap! én magában szoktam használni, gyorsan beszívódik, kellemes natúr illata van, imádom! :)

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Agi4

2016. június 22.

Számomra csodaszer! Még most a 40 fokban is teljesen matt marad az arcom tőle, pedig egyébként majdnem bármilyen alapozóval vagy bb krémmel pár óra után átfényesedik. Sajnos gyorsan fogy és ahhoz képest kicsit borsos az ára, így csak alkalmanként használom. De megérdemli az 5 csillagot, mert ennél jobb nincs:)))

Agi4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Maeraw21

2016. január 28.

Napi szinten használtam ezt a krémet, ami nem túl gazdaságos az árát tekintve, és sajnos a kívánt hatást sem érte el. Hamar kifényesedik a bőröm és ezen az InstaBlur sem segített, viszont szépen egységesíti a bőröm és tartósabbá teszi a sminkem. Mostanában már csak alkalmakra használom.

Maeraw21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

kismag

2015. október 23.

Ajándékba kaptam és hálás vagyok érte. Nem vagyok a masszív, mindennapi primerhasználó, ez mindig a bőröm állapotától, az alkalomtól és az időjárástól függ. 3 db-om van, de mindegyiktől mást várok és más okból használom). Ettől azt vártam, hogy egyenletes bőrfelszínt biztosít (pipa), optikailag csökkenti a pórusokat (közepes), tartósabbá teszi a sminket (pipa), megakadályozza a t-zóna gyors kifényesedését (közepes).
Nem minden hidratálóval és alapozóval van nagy barátságban, ki kell tapasztalni. Amikor nagyobb hidratálás, ragyogás kell a bőrömnek olyankor a másik két primeremmel kombinálom őket, azokkal jól megvan. Alapvetően egy jó kis termék de ennyi pénzért nem venném meg. Ha elfogy kipróbálom a Maybelline Baby Pore-t.

kismag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.