The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Gyöngéd, de hatékonyan dezodorál
  • 24 órás védelmet nyújt

KRozi

2018. augusztus 19.

Örülök, hogy rátaláltam. Nekem használ, igaz nem vagyok egy erősen izzadó alkat.
Ha sokat kenek, azèrt kell idő hogy megszáradjon, de belefèr szerintem a sok jó tulajdonsága mellett :)
Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Újra fogom vásárolni!

saladhunter

2017. február 22.

Pont nem volt az epres dezodor készleten, ezért ezt vettem meg. Nem bántam meg. Ugyan olyan jó a hatása ennek is mint az epres dezodornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Maeraw21

2016. január 29.

Nagyon tetszett az enyhe illata, mikor a boltban megszagoltam és megvásároltam, azonban engem nem védett meg az izzadtság és a kellemetlen szagok ellen sajnos.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

lapiskat

2014. május 4.

A boltban ezt ajánlották, és nem bántam meg, pedig jobban szemeztem valamelyik illatosabb dezodorral. Az illata ugyan kicsit fertőtlenítő feeling-es, viszont nem irritálja a bőrt, még borotválkozás után sem, ami nálam nagy szó, plusz egész nap kitart. Ha egy kicsit meglódul a kezem, és sokat kenek magamra, akkor lassan szárad, de ruhákon nem hagy foltot így sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

gigi

2014. március 2.

Szerettem volna egy illat és alkohol mentes dezodort, mert azok, amiket az utóbbi időben használtam, nagyon irritálták a bőrömet. Nekem eddig csak az alumíniumos dezodorok használtak, így nem bánom, hogy azt tartalmaz. Láthatatlanul véd, se illat se irritáció és még a csomagolás is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

VNóri

2013. december 4.

Még csak egy hete használom, de eddig nagyon elégedett vagyok vele! Nincs illata, ami nekem nagyon fontos, hiszen szeretem, ha a parfümömmel nem keverednek más illatok. Egyáltalán nem hagy foltot maga után, nem kelt ragacsos érzést, és a hatása is nagyon jó! Természetes anyagokat tartalmaz, az aloe verának köszönhetően még közvetlenül borotválás után sem okoz irritációt. Árban is kedvező. Kíváncsian várom, hogy nyáron is ennyire szeretni fogom-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1