The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Ezt a nyugtató keveréket csepegtetheted a fürdőkádba, de akár mécsesolajként is használhatod. Megnyugtató illat.

juditkaa70

2015. november 29.

Én a párnámra cseppegtettem,amikor igazán elvoltam fáradva,és nehezen aludtam el. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Citral, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Geraniol, Citronellol, Coumarin