The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Juji, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Zöld és friss illat, íriszből, orchideából, papayából és persze liliomból összeállított esszencia egyenesen Brazíliából.

Asianlover

2020. július 5.

2020. július: RIP, Te csodás vizes-friss-liliomos nyári csoda! Emléked örökké orromban él!

2017. július: Imádom, imádom, imádom! Csodás friss illat, kellemes liliom és irisz egy csipetnyi citrussal. Én is kifejezetten meleg, nyári napokra tartogatom, ilyen hűsitő illatot nem is tudnék más évszakban elképzelni magamon. Nagy kár, hogy már nem gyártják. Rajtam kifejezetten tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

redheadvrouw

2016. augusztus 16.

A nyári illataim egyik dobogósa. A kánikula a neki való idő, más időszakban egyszerűen pazarlás használni szerintem.Két éve szerelmes vagyok ebbe az illatba és nem tudom megunni.:) Akkor a testápolót és a testpermetet vettem meg, de azóta beszereztem a tusfürdőt és ezt is.Felfrissít, nyugtat...és a liliom nem lesz benne wc illatosító-szerű. Végre egy nyári, trópusi illat ami nem citrusos vagy gyümölcsös/édes. A tartóssága csapnivaló, így gyorsan fogy de egyszerűen nem tudok haragudni rá. Nagy bánatom, hogy a TBS már nem gyártja ezt a termékcsaládot...Ha még tudok szerezni, akkor inkább a testpermetet venném újra, én nem érzek különbséget a tartósságukban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

MissSzasa86

2015. október 27.

A Voyage Collection másik imádott tagja nálam a Madagaszkári Vanília mellett :) ugye az egy sütis illat, ez pedig egy kellemes, friss, felélesztő illat, így ők ketten tökéletesen kiegészítik egymást :) sajnos nem tart ki egész nap, de ha napközben vágynék egy kis felfrissülésre, mindenképpen befújom magam ismét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

e.luca

2015. augusztus 25.

Egy csoda! Számomra a tökéletes parfüm, könnyed, friss! Kicsit hamar elillan az illata, de lehet velem van a baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

szgreta

2015. július 16.

Ez egy friss,kellemes kis illat,nagyon megtetszett az üzletben.Sajnos még a többi EDT-hez képest is extra hamar elmegy az illata.Vagy rengeteget kell fújni,és akkor elég gyorsan fogy,vagy alig érezni az illatát.Kár érte,így szerintem kevésbé éri meg az árát.
Összegyűltek a pontjaim és így kaptam rá kedvezményt,de amúgy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

SexyBeauty

2014. január 2.

Nagyon cuki kis parfüm.Nagyon szeretem.Azt sajnálom,hogy nem tart sokáig az illata.A visszafogotabb kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

momo

2013. április 30.

Parfümolajat használok belőle. A hajvégegeimbe szokam masszírozni pár cseppet. Csodásan felerősíti a Cartier Baiser Volé illatát, de önállóan is használható. Kellemes liliom-illat egy csepp frissességgel. Nekem azt mondták a boltban, hogy a parfümolaj a legtöményebb koncentráció, ezért egész nap kitart. Ez nincs így, 4-5 óra, maximum. Ajánlom kipróbálásra, számomra pozitív meglepetés volt. Egy kicsit talán fura az olajos állag, de senki ne kézelje el Floriol étolajként, valahogy gyorsan beszívódik, nem irritál, táskában hordani mondjuk nem merem a kis üvegcsét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.