The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

100% természetes eredetű, mindössze 9 összetevőből készült Amazonian Saviour univerzális balzsamunk egy igazi hős ha extrém ápolásra van szüksége a bőrödnek. Segít halványítani a hegeket, megfelelően hidratálja az érzékeny és a súlyosan száraz bőrt és szebbé teszik a tetoválásokat is. A kevesebb több elvén ez a balzsam 9 csodálatosan tápláló olajat és alapanyagot tartalmaz, többek között organikus andiroba olajat, babassu olajat, méhviaszt, napraforgómagolajat, e-vitamint. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, színezéket, hozzáadott illatanyagot és kőolajszármazékot. A termék különleges csomagolása Saira Hunjan, a világ egyik legismertebb tetoválóművészének a munkája. Ráadásul minden egyes eladott balzsam után 1,30 Fontot adományozunk bio-hidak építésére.

• 100% természetes eredetű, csak 9 alapanyagból
  • Érzékeny és extrém száraz bőrre is
  • halványítja a hegeket, intenzíven hidratál, szebbé teszi a tetoválásokat
  • minden eladott balzsam után 1,30 Fontot adományozunk bio-hidak építésére

Nesh

2019. augusztus 6.

Már amikor először kinyitottam is volt valami furcsa, avas zsír szaga. Mivel tényleg nem tartalmaz semmilyen tartósítószert, ezért csak 6 hónapig őrzi meg a minőségét. Brutál mennyiségű napraforgóolaj van benne, emiatt mondjuk a száraz bőr a vádlimon nagyon hálás, de ennyit máskor nem adnék érte. Olajos jellegéből fakadóan optikailag tényleg élénkíti a tetoválásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

juditfoldesi

2018. október 30.

Szezámmag illata van. Száraz területekre használom, érzem a hidratáló hatást, de egy kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Mayasos

2017. július 25.

Nem a szokványos illatos The Body Shopos termék, hiszen nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot. Ez nem volt meglepő, hiszen a leírásban szerepel. Igazából nekem zsírosbödön szagra emlékeztet :) Na de nem is az illatáért kell szeretni. Extrém ápolást és hidratálást ígér. A körömágybőrömre szoktam kenegetni, meg a lábamra. Valójában többet vártam tőle, nekem nem tűnik annyira extrémnek, hanem átlagosnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol