The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

100% természetes eredetű, mindössze 9 összetevőből készült Amazonian Saviour univerzális balzsamunk egy igazi hős ha extrém ápolásra van szüksége a bőrödnek. Segít halványítani a hegeket, megfelelően hidratálja az érzékeny és a súlyosan száraz bőrt és szebbé teszik a tetoválásokat is. A kevesebb több elvén ez a balzsam 9 csodálatosan tápláló olajat és alapanyagot tartalmaz, többek között organikus andiroba olajat, babassu olajat, méhviaszt, napraforgómagolajat, e-vitamint. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, színezéket, hozzáadott illatanyagot és kőolajszármazékot. A termék különleges csomagolása Saira Hunjan, a világ egyik legismertebb tetoválóművészének a munkája. Ráadásul minden egyes eladott balzsam után 1,30 Fontot adományozunk bio-hidak építésére.

• 100% természetes eredetű, csak 9 alapanyagból
  • Érzékeny és extrém száraz bőrre is
  • halványítja a hegeket, intenzíven hidratál, szebbé teszi a tetoválásokat
  • minden eladott balzsam után 1,30 Fontot adományozunk bio-hidak építésére

MeaGNewcastle

2020. október 20.

Télen vettem meg az extra száraz bőrfelületek "kezelésére", alig vártam hogy kipróbáljam. Mikor kinyitottam óriási csalódás volt, iszonyatosan büdös zsíros avas szaga volt :( a tégelyben nagyon kemény, kéz melegétől sem olvadt el rendesen, elkenni meg lehetetlen volt. Így sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

ABarbara

2020. május 16.

Valóban avas zsír szaga van, ami nem kellemes. Nekem hidratálásra nem jött be, mert nem szívódik be a bőrömbe (jelenleg a klasszikus kék tégelyes Nivea krémet használom, sokkal jobban bevált) , az olajos réteget meg nehéz sokáig elviselni. A fő összetevője a napraforgóolaj, ami nem egy drága összetevő, ár - érték arányban túl drága.

Jelenleg két módon használom: a hajfestéskor bekenem vele azokat a részeket amiket nem akarom, hogy befogjon a festék, illetve a bőr cipőimet szoktam ezzel átkenni néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

meszarosjuli

2019. november 23.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Színes és fekete tetoválásaim vannak, melyeken már kezd látszódni, hogy több éve készítették őket, ezért egy olcsóbb alternatívát kerestem valamilyen krémre, amely kicsit élettel telibbé varázsolná őket. Ebben a termékben nem kellett csalódnom, már rögtön az első használat után felerősítette a színeket és felfrissítette a vonalakat. Ajáltam is a többi tetovált ismerősömnek :) Amire még bevált az a chub rub, reggel mikor bekentem a combomnál, hőmérséklettől függően védelmet nyújott az irritáció ellen. Főleg nyáron használtam amikor az öltözetem miatt jobban látszódtak a tetoválások + ott volt a kellemetlen érzés az összedörzsölődő combok miatt. Elég telt zsíros érzete van és és lassan szívódik, ami nem mindenkinek jön be, én a hatása miatt elviseltem. Ami miatt nem tudok 5 csillagot adni az az illatanyag mentesség. Korábbi vélemények is írták hogy olyan szaga van mint egy zsírosbödönnek. Sajnos ezzel egyet kell értenem, tényleg nagyon zavaró tud lenni első szaglásra, viszont amikor felszívódott már nem érződik. Ez egy "mindenmentes" termék, de talán érdemes lenne a gyártónak elgondolkodni egy illatanyagot tartalmazó variáción, mivel sokat ront a krém minőségén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Nesh

2019. augusztus 6.

Már amikor először kinyitottam is volt valami furcsa, avas zsír szaga. Mivel tényleg nem tartalmaz semmilyen tartósítószert, ezért csak 6 hónapig őrzi meg a minőségét. Brutál mennyiségű napraforgóolaj van benne, emiatt mondjuk a száraz bőr a vádlimon nagyon hálás, de ennyit máskor nem adnék érte. Olajos jellegéből fakadóan optikailag tényleg élénkíti a tetoválásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

juditfoldesi

2018. október 30.

Szezámmag illata van. Száraz területekre használom, érzem a hidratáló hatást, de egy kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Mayasos

2017. július 25.

Nem a szokványos illatos The Body Shopos termék, hiszen nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot. Ez nem volt meglepő, hiszen a leírásban szerepel. Igazából nekem zsírosbödön szagra emlékeztet :) Na de nem is az illatáért kell szeretni. Extrém ápolást és hidratálást ígér. A körömágybőrömre szoktam kenegetni, meg a lábamra. Valójában többet vártam tőle, nekem nem tűnik annyira extrémnek, hanem átlagosnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol