The Body Shop

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogást fokozó testápoló olaj bio argánolajjal

Az Argánolajos termékcsaládban mutatkozik be először a szépítőolajaink új egyszerű, spray-s kiszerelése, mely ezt az igazán értékes olajat a leghatékonyabban segít felvinni a bőrödre. Használhatod a testedre, de a hajadnak is kitűnő ápolást biztosít.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak természetes E- és F-vitamin tartalmával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

AprilJune

2018. augusztus 29.

Annyira nem tetszik az illata, hogy nem is tudtam elhasználni csak egy fél flakonnal. Az üzletben kellemesnek tűnt, de használat során már nem tetszik. Azért kap 2 csillagot, mert a börömnek jót tett, de az illatát nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

zsebcuki

2016. december 13.

Csatlakoznék egy előttem már hozzászóló véleményéhez. Az eladó lány javaslatára vettem meg,mert a hajamra kerestem valami ápolót.Hamar eltűnik az illata,és azért egy olajról beszélünk,így nem kenegetem magam naponta többször vele. A fent leírt ár már régi lehet,mert én 6500 ft-os áron vettem.(2016.12.07.én)
Egyetlen pozítivuma,hogy itthon vettem észre,hogy testre is jó,így legalább hamarabb el tudom majd használni,mert nem szándékozom újra vásárolni.
Ráadásul a fújókája nem tudom általános probléma e de ha egyet nyomok,utána a következő nem megy egyből,mintha akadna,többször kell próbálkozni,baromi idegesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

zoska416

2016. november 4.

Én csak hajra használom. Hajmosás után a megtörölt, de hajszárítás előtt még vizes hajamra teszek két fújásnyit (a tenyerembe fújom, és úgy oszlatom szét a hajvégeken). Selymes, sima, egyenes lesz tőle a hajam, és nem marad olajos. Mondjuk eleve lassan zsírosodó hajam van, amire kifejezetten jól jön egy kis olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

sagi.88

2015. november 10.

Nekem semmire nem vált be, egy-két fújásnyitól már tiszta olaj a hajam, próbáltam esti hajpakolásként, de semmi hatás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

laanyka

2015. június 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá és az eladólány is nagyon dícsérte, úgyhogy vettem egyet...hát nem ájultam el, nem rossz, de az illata nem sokáig érződik és a bőrömön sem látok semmi különösebb változást..nálam a tipikus elmegy kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hirannis

2015. június 4.

Ajándékba kaptam a terméket és viszonylag hamar el is fogyasztottam :) Imádom ennek a termékcsaládnak az illatát, és habár nem vagyok egy nagy olaj fan (ragad, csúszik, nem szívja be a bőröm), ez mégis bevált és nem irritált. Talán újra is venném, de 4690 Ft.-ot viszont soknak tartom érte, ezért vonok le egy csillagot :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol