The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Bronzosító stift lábra és egyéb testrészekre, amiket ki akarunk emelni. Két árnyalatban kapható: medium és dark.

anitaanett

2014. május 15.

Nekem a sötétebb Dark árnyalatban van meg, régebben vettem már és még mindig meg van. Ha bulizni megyek mindig bekenem magam mindenhol vele. Nagyon szeretem, mert gyönyörűen csillog, praktikus a stiftes kiszerelés, nem olyan mint a többi eddig használt csillám, hogy rögtön lepereg a bőrömről vagy beletapad a ruhába. Nagyon sokáig elég. Én 100%-osan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

adri251982

2012. augusztus 30.

Tényleg diszkréten csillog. Nem kelt giccses, "búcsús" hatást. Nekem tetszik az illata, viszont az állaga nem. Lassan szívódik be a bőrbe, és még később is ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

vivuss87

2012. augusztus 23.

A kiszerelése mint egy deo stifté, nagyon mókás. Nekem a 01-es, világosabb bőrre van, de állítólag nem nagy különbség van köztük. Csodálatos arany csillámos stift, amely egy zselés állagú hidratáló anyagba van rejtve. Nagyon szépen kiemeli a napbarnított bőrt. Diszkréten, de mégis gyönyörűen csillog. Apró szemű csillámok vannak benne. Az illata számomra nem túl jó, és melegben, ha kicsit többet ken az ember, kicsit sok. De ettől függetlenül szerintem csillám mániásoknak kötelező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Hidratálók: Propylene Glycol