The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tkaukal, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Méltányos közösségi kereskedelemből származó marula olajjal készül, ami puhítja a bőrt és hosszantartó hidratálást biztosít neki. Ellenállhatatlan csoki illattal. Testre, arcra, hajra. ellemes csokoládé illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofiah

2015. május 22.

Nagyon szeretem, tartogatom belőle az utolsó cseppeket:) nyáron lábra kenve nagyon szépen mutat, az illata nekem igazi csoki..hajvégre is kentem már, ott is megállta a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Scilc

2014. október 25.

Szeretem ezt az olajat. Elvileg lehet testre és arcra is használni, én arra más, jól bevált terméket használok, ezért nem szoktam oda kenni. A hajamra, illetve a hajvégekre szoktam használni, csak óvatosan kell vele bánni, ugyanis hajlamos zsírosítani az egyébként száraz hajamat. Szinten tartásra szuper, de azért azt ne várjuk tőle, hogy a sérült hajat egészségessé teszi. Szerintem nem egy nélkülözhetetlen termék, de egynek jó. Az illata számomra kicsit furcsa, érzem a csokiillatot egyértelműen, de van valami mellékillata is, amit én még a márka kókuszos és brazil diós vonalában is érzek. Azt pedig nem szeretem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Pernilla-J

2013. november 11.

Nekem a kakaóvajas változat van, de annak nincs saját oldala, szóval itt véleményezem.
Nyertem ezt az olajat, magamtól sose vettem volna meg. Nem is tudtam, mire használjam, de azért elajándékozni nem akartam.
Testen valahogy elég nehéz eldolgozni, meg különben sem szoktam magam testápolózni.
Aztán kipróbáltam arcon. Nagyon pozitívat csalódtam, mert pihe-puha lesz tőle az arcom :) Kicsit száraz, de főként inkább vízhiányos bőröm van, szerintem arra szuper. Zsíros, pattanásos bőrre nem ajánlanám, de gondolom akinek ilyen van, amúgy se jut eszébe olajat kenni a bőrére :)
Valóban nehezen szívódik be, szóval én csak este lefekvés előtt, arcmosás után szoktam bekenni velem magam. Az illata nagyon finom.
A 4*-ot megkapja, de tuti hogy nem fogom megvenni újra ha elfogy. Jó dolog, de tulajdonképpen nincs szükségem a termékre, és 4000 Ft-ért elég drágának tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

vivuss87

2013. február 18.

Éppen most fogyott el:) Én imádtam. Intenzív csokis illata van, előtte más csokis body termékem nem volt még. Hajvégekre, vagy pakolásba tettem belőle. Főleg testre használtam, vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat kenünk, akkor sosem szívódik be, és fullasztó lehet. Ennek ellenére én szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

tkaukal

2013. február 10.

Mivel a többi Chocomania-s termék nagyon tetszett, gondoltam kipróbálom ezt, és az is mellette szólt, hogy elvileg hajra, testre, arcra is lehet használni.
Nos ha csak úgy felkenem, testápolóként, nem nagyon hidratál, viszont fürdés után, vizes bőrre, kellemes. A hajam nem szereti, zsíros lesz tőle. Az arcon elég lassan szívódik be, hidratál, de persze nem ér fel egy hidratáló krémmel. A csokoládé illatot, pedig csak kicsit lehet érezni, nem annyira intenzíven mint a többi Chocomanias testvérénél.Szóval elhasználom, és legfeljebb nyárra veszek újat, nyaralásra tökéletes, hogy ne kelljen annyi terméket magammal vigyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil