The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a bőrradír extra szűz kókuszolajat tartalmaz, amely lággyá és simává varázsolja a bőrt.

Vendy254

2018. december 3.

Kis kiszereléssel vettem hogy kipróbáljam. Nekem a radírozás része annyira nem jött be mert elég kevés szemcse van benne viszont az illata és az állaga nekem nagyon bejön illetve azért nem mondom hogy nem radíroz mert szép puha lesz a bőröm de ennyiért kicsit sokallom, többet várnék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Brielle1999

2017. december 29.

Krémesebb, mint a régebben használt bőrradírok, de hatékonyságában nem érzek nagy különbséget. Használatával bársonyos, puha bőr az eredmény, de ezt olcsóbb bőrradírokkal is el lehet érni. Ajándékba kaptam, magam nem adnék érte ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

Dytta

2014. október 20.

Jobban radíroz, mint a szőlőskerti barackos, de az illatáért nem vagyok oda. Én is azt szeretem, ha jól dörzsöl. Az említett égető érzés nálam nem jelentkezett, és remélem, hogy nem is fog. Ettől függetlenül, nem lesz a kedvencem. Volt már sokkal jobb bőrradírom is, kevesebb pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

sal

2014. május 25.

Az első néhány használatnál még semmi probléma nem volt vele,viszont engem is elkezdett égetni és kipattogtam tőle.. Az illata borzalmasan mű és irritáló viszont szeretem,hogy ilyen durvák a szemcséi.Puha bőrt hagy maga után de már várom,hogy elfogyjon szerencsére csak a mini kiszerelést vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

stewie.griffin0503

2014. május 17.

Kellemes a használata, habár az illata nagyon émelyitő számomra, akárcsak a testapolo eseteben. Különösebb szépíto hatása nincs, nem jobb, mint az alacsonyabb ár kategóriájú termékek. Kis kiszerelésben vettem, el használom, de ujra nem veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

BubuMaczko

2014. március 21.

Nekem sajnos nem vált be, pedig tetszett a krém, a szemcsék is pont jó mértékben radíroztak. De valamire érzékeny lehetek benne, mert felteszem a bőrömre, és fél percen belül felforrósodik az arcom, és kellemetlen, égető érzést kelt. Amint lemosom, minden a rendben van, sőt puha, tiszta a bőröm, de inkább nem kockáztatok. Így elajándékoztam, és az illetőnek teljesen bevált, semmi égető érzés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

unicorntears

2014. február 1.

Egy éve kaptam,és nem is tudom,nem szeretem annyira az illatát,és szerintem túl durva. Szerintem túlontúl jól végzi a feladatát:D Ettől függetlenül majd beakarom szerezni az áfonyásat, csak nem a bőrradírt,hanem testvajat,vagy nem is tudom mi lenne az.:D Na mindegy,egy hármast kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

cioccolata

2013. augusztus 11.

Nem ajánlom bikinivonalra... Nagyon csúnyán kipattogtam tőle. Igaz, érzékeny ott a bőröm, de azt hittem, ez olyan termék, ami pont érzékeny bőrre van - tévedés!
Más testrészekre gondolom jó, arra nem igazán van szükségem, úgyhogy nem próbáltam még.

Update:
Még mindig vacaknak tartom. A szemcsék benne (őrölt kókuszdióhéj) túl durvák, a krém nem elég sűrű és viszkózus ahhoz, hogy ezt tompítsa. Egyedül a benne lévő erős parfümért "érdemes" megvenni ezt a terméket, annak, akinek tetszik a mű pina colada illat. Minden mást sokkal jobban tud egy házilag készített cukros vagy kávézaccos testradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Update:

karina

2013. június 14.

Szeretem, tetszenek benne a radirozoszemcsek, szerintem kelloen durva, az illatat még szeretem:D viszont gyorsan fogy, igy nem igazan eri meg... Ha alaposan ardorzsolok vele mindent akkor egy 50milis kb 2 alkalomra eleg, es akkor meg nem pazaroltam. Ez 2000ert nem olcso, vannak legalabb ennyire jo radirok sokkal baratibb kiszerelesben. Egyebkent jol vegzi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

gotti.toth

2013. május 9.

Durva szemcses, tutira eltavolitja az elhalt hamsejteket a borrol. Heti egyszer boven eleg hasznalni. Sajnalom, hogy az illata nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak