The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Eper illatú izzadásgátló, mely 24 órán át tartó frissességet biztosít a bőrnek. Valódi epermag kivonatból készül.

Méltányos közösségi kereskedelemből beszerzett bőrnyugtató hatású bio aloe verát tartalmaz.

bernikrém

2017. november 27.

Évek óta ezt használomm, nagyon megvoltam vele elégedve, sokáig kitart, tehát ár-érték arányban nagyon jónak találom.
Nagyon ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Nagyon ajánlom mindenkinek

saladhunter

2017. február 22.

Nekem bevált. Nagyon jó illata van. Nem vagyok erősen izzadós típus. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Ciprus

2016. július 5.

Hát 24 órát biztos nem tart a hatása csak az illata ami igazán jó ..vagyis szerintem nem egy újra vevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Anthaval

2016. január 25.

Első TBS termékem, amiben csalódnom kellett. A szaga nagyon erős, alkoholos, borzasztóan csíp és ráadásul - finoman fogalmazva - az izzadásgátlás terén sem épp kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Morci

2015. december 3.

Valóban kellemes az illata, de nekem sem nyújt tökéletes védelmet a szagok ellen. Ennyi pénzért pedig azért ez lenne a minimum, ami elvárható. Egyre inkább az a véleményem a Body Shop termékekről, hogy nagyobb a füstjük, mint a lángjuk, és baromi túlárazottak. Ne értsétek félre, egy-egy jó kozmetikumért hajlandó vagyok többet fizetni, de ezek egész egyszerűen azt nem teljesítik, ami az alap dolguk lenne, akkor pedig nem vigasztal egy finom illat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

wifey

2015. május 11.

Nagyon jó az illata, viszont szükséges naponta többször is használni, erős izzadás esetén nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

stewie.griffin0503

2014. május 12.

Az első termékem volt ettől a márkától es nagyon szeretem. Az illata isteni, es sokáig érzem. Nem vagyok izzadós típus, de nálam bevált, nem hagy foltot es nem irritálja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

sargaeper

2013. július 11.

Túlzott mértékű izzadásom miatt rengeteg terméket kipróbáltam, ez az első olyan dezodor ami hatásosabbnak bizonyult a többinél. Mennyei illata van, nem szárítja ki és teszi tönkre a bőrt és tényleg segít az izzadás csökkentésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

garamvari84

2013. május 30.

Kettő hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.Ennél jobb minőségi izzadásgátlót még soha nem használtam.Nagyon jó illatú, és a fő szempont amiért továbbá is ezt fogom venni, mert ez az első izzadásgátló ami nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.