The Body Shop

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minimano81, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd hámlasztó arctisztító.

minimano81

2014. szeptember 3.

A kedvenc és állandó arctisztító kellékem! Az én bőröm amúgy is elviseli a durvább radírozást, és ezt most az arcmosások alkalmával is megkapja. Bármilyen arclemosóval használható, pici kell rá belőle, és szép habot képez, alaposan tisztít, miközben finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bőröm felfrissül minden használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.