The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Puha, szintetikus alapozóecset a folyékony alapozók könnyű felviteléhez. Tökéletesen elfedi a legapróbb bőrhibákat is. A The Body Shop sminkecsetek nem állatszőrből, hanem magas minőségű, tartós, szintetikus szálakból készülnek. Így nem allergizálnak, könnyebben tisztíthatóak, higiénikusak, nem atkásodnak és 100%-ig erőszakmentesek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

BMLuca

2020. április 27.

Imádom ezt az ecsetet, de nem alapozóhoz használom, hanem pirosításra Karin Dragos ajánlására. Minden igaz, amit mondott róla, a kétféle hosszúságú sörtéknek köszönhetöen nem lehet túlzásba vinni a pirosítót vele és bohóccá maszkírozni magunkat. Nálam abszolút must-have!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Adriii93

2019. február 13.

Ez az első alapozó ecsetem amit életemben használtam szóval összehasonlítási alapom nincs, de elégedett vagyok vele. :)
Szépen feltudom vele vinni az alapozót, extra puha és nekem eddig nem hullott ki egy szála sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

dudocska

2018. március 21.

Eléggé csíkoz és nekem nehéz vele dolgozni, jobban szeretem a rövid, tömött fejű alapozóecseteket. Sajnos már kihullott néhány szál, ezért 2 csillagot vonok le

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.