The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Karácsonyi limitált kiadás

"Piros gyümölcsök édes-cukorkás illatát zártuk limitált kiadású Havas erdei gyümölcs testápolónkba, mely tökéletesen puhává és illatossá varázsolja a bőrt. A vörös áfonya, a fekete ribiszke és málna friss illatjegyei keverednek a fehér virágok, krémes praliné és édes vanília illattal, mely teljessé teszi a téli erdőt idéző illatkavalkádot."

• Könnyed hidratálás és elragadó illat
  • Észak-Amerikából származó vörös áfonyával

The Body Shop Frosted Berries Limitált Havas Erdei Gyümölcs Body Lotion utazó testápoló - 60 ml, limitált karácsonyi kiadás!
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Bublup

2018. január 20.

Én nem szerettem annyira, olyan erjedt gyümölcs illata volt, iszonyat sok csillámmal, alig bírtam elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Izabel

2017. március 20.

A finom édes-cukorkás illat vitathatatlan, de nekem sajnos - a kiadás testvajához hasonlóan - a testápoló önmagában véve nem tetszett. Persze, ebbn az is szerepet játszik, hogy nem különösebben szeretem magam kenegetni. Ez pedig pont annak tudható be, amit ennél a testápolónál is tapasztaltam: egyszerűen nem szívódik fel. Így illat ide, illat oda, felesleges a felvitele, ha a reggeli zuhanyzásnál szinte érintetlenül mosom le magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

anitu0508

2017. február 28.

Nagyon szerettem, isteni téli illata van és hidratál, teszi amit kell :) december óta használom, most fogyott el, illetve a pumpás megoldás miatt a krém az aljárol nem akar kijönni :( úgyhogy kicsit macerás az aljáról kikaparni a krémet. Emiatt adok 3 csillagot, legközelebb a tégelyes változatot fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

CandyAndi

2017. január 3.

Isteni finom illata van! Az egyik kedvenc testápolóm. Könnyen beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

nkltt

2016. december 5.

tényleg fagyos gyümölcs illata van, isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

tényleg fagyos gyümölcs illata van, isteni :)

Nicolett022

2016. november 14.

Fantasztikus illata van, és ha reggel használom, este még érződik. Az enyhén száraz bőröm nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.