The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Fűszeres gyömbér illatú limitált kiadású ajakápoló gömb.

• Hidratál
  • Csillogó végeredmény
  • Lágy piros szín
  • Fűszeres gyömbér íz

deezsina

2018. július 3.

Csodás illata ellenére nem kedveltem meg, nem tartalmas, gyorsan lekopik és gyakran kell újrakenni. Főleg amiatt rossz ez hogy a téli termékek egyike, amikor különösen számít az ember az erős ápolásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

fruzsicaaa

2014. április 19.

Szepek az osszetevoi es nem szarit - ez utobbi miatt mar plusz csillagot erdemel. A csillamokat nem szeretem, de elviselheto mertekuek. Iz-illat kivalo! A kiszereleset nagyon szeretem, kenyelmes, nem kell belenyulkalni. Kar, h limitalt volt. Ha lesz, iden is veszek belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

annapanni

2014. március 9.

hidratálás nulla, élvezeti érték ötös. most mit adjak?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 9.

hidratálás nulla, élvezeti érték ötös. most mit adjak?:)

viktoria.fekete

2013. december 27.

Fantasztikus az illata és az íze is. :) Nem mondanám, hogy hosszan és tartósan hidratálja az ajkaim, de mindenképpen kellemes. Az aromaterápiás hatása feltétlenül szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

F_Etti

2013. december 19.

Nagyon kellemes az állaga, nem szárít. A csillámok sem zavaróak, nem lesz tiszta ezüst az ajak felkenés után. Az illata engem kicsit a ketchupra emlékeztet, de sokadik használat után már érzem a gyömbért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

sfanny

2013. december 13.

Karácsony előtt kötelező mindennapos használatra, feldobja a hangulatom, az ajkam fényes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil