The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi cukormázas alma illatú illóolaj

Fajanika

2016. január 11.

Idén vettem először, és nagyon szeretem, ahogy az egész glazed apple családot. A porszívó szűrőjére is szoktam csepegtetni és akkor takarítás közben szuperül beillatosítja a lakást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Aimet

2015. október 30.

Most ismét kapható a TheBodyShop-ba :)! Nagyon fincsi illata van, nem kell belőle sokat csepegtetni és így is beillatozza a lakást. Előző évben is tőle illatozott otthonom, most is őt hoztam haza...egyenlőre :) a következő a szilvás lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Illatanyagok: Limonene, Delta-Damascone, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal, Citral