The Body Shop

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Arvael, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az Instamatte egy multifunkcionális, mattító gél, kompakt kiszerelésben, mely segít, hogy egész nap természetesen matt és friss kinézetű és érzetű maradjon az arcbőröd.

• 8 órán át tartó csillogáskontroll
  • Átlátszó gél formula, mely minden bőrtónusra és bőrtípusra használható
  • Láthatatlan fedés
  • Simább kinézetű bőr
  • Kompakt kiszerelés tükörrel és szivaccsal

Barbara111

2019. június 26.

Egyik nagy kedvencem, a legmelegebb napokban is csillogás mentesség tette az arcom. Mivel kifogyott az itthoni készletek sajnálattal konstatálták, hogy már nem gyártják. Remélem lesz belőle később új kiszerelésben, mert nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Guppi

2018. július 31.

Valóban jól mattít, könnyen eloszlatható, de nem szabad sokat felvinni belőle, mert akkor egy idő után "becsomósodik" a bőrön (a rajta lèvő alapozóval együtt), szóval ki kell tapasztalni a megfelelő mennyisèget.
Eleinte szerettem, de nekem csak nyáron működik, tèlen hámlósra szárította az amúgy zsíros bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

ErdelyiDiana

2016. november 3.

Latom meg senki nem velemenyezte pedig nem rossz BS cucli. Zsiros boromre nagyon szeretem, nagyon szepen mattit. Sajnos kicsit gusztustalanul nez ki egy ido utan foleg ha alapozo felett hasznalod de ezen tulleptem. Alapozo ala is szuper alap vagy onmagaban is szep egyenletesse teszi a bort. En elegedett vagyok vele, foleg zsiros borueknek ajanlom! Tenyleg jol mattit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bentonite 0 0