KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a hatékony sminklemosó eltávolítja a legmakacsabb vízálló sminket is, miközben Közösségi Kereskedelemből származó kamillaolaj- és kamillavíz-tartalmának köszönhetően gyengéd a bőrödhöz.

Illatanyag-, színezék- és alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Drci

2017. július 17.

Nagyon könnyen leszedi a sminket, nem vörösödik be utána a szemem, jó az illata és sokáig elég. Imádom!

Drci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Lanemes

2017. február 22.

Nagyon hatékony és kímélő sminklemosó. Már nem egyszer újravettem. Nagyon sokáig elég.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

naiva

2016. december 3.

Hosszas keresgetés után esett rá a választásom, amelynek meghatározó tényezője volt az illat-, alkohol-, színező- és állatkísérletmentesség. Nem olcsó, de biztosan sokáig elég lesz, tekintve hogy mennyire könnyedén elbánt az egyébként nehezen lerobbantható géles szemhéjtusommal. Pár másodpercig rajta hagytam a szememen a vattakorongot, majd néhány könnyed mozdulattal lehozott mindent. De szó szerint mindent, ugyanis áttöröltem kíváncsiságból a szememet az Eucerin micellásával és teljesen tiszta maradt a vattakorong utána! WOW! A korábbi kétfázisú lemosóim illetve arctisztító tejeim mellett annyiszor kellett áttörölnöm, már-már dörgölnöm a szemhéjamat, ha a géles tusomat használtam, hogy rendre ott maradt néhány szempilla a vattán. Remélem ennek egyszer s mindenkorra vége és az isopropyl palmitate magas komedogén indexe sem fog galibát okozni a szemkörnyékemen. Addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert az elején felsorolt szempontokat figyelembe véve ez egy hiánypótló termék itthon!

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

nagyszandi94

2016. november 24.

Nagyon szépen leszedi a sminket, szememet sem irritálja és nekem nem fogy gyorsan. DE a csomagolása szétjött és nem tudom visszazárni, ami elég bosszantó. Kuponnal vettem, így megérte az árát, főleg, hogy szépek az összetevői.

nagyszandi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Bildiko78

2016. július 3.

Elég jó ez a lemosó, viszonylag könnyen leszedi a vízálló szemfestéket is. Nem csípi a szemem, lassan fogy. Azért adok csak 4 csillagot, mert nekem a clinique lemosója azért hatékonyabb, azt jobban szeretem.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

lilla9292

2016. május 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Számomra az árát is megéri, ugyanis fél évig tudom használni napi szinten. Felrázom, és a szemhéjamon tartom az átnedvesített vattát pár másodpercig és nagyon jól leviszi a szemsminket. A szemememt se irritálja, ami plusz pont. Sajnálom, hogy már jó ideje nincs készleten. :(

lilla9292
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

pont

2016. április 30.

jó, jó.. de semmi extra. bár lehet, hogy csak én élek álomvilágban, ahol azt várom el, hogy egyetlen mozdulattal le tudjam mosni a sminkemet (még csak nem is erős, vízálló vakolattal kéne megküzdenie). nagyon király, hogy nincs benne színezék, alkohol és illatanyag, de - mint a legtöbb tbs terméket - ezt is túlárazottnak érzem picit.

update: mostanában kipróbáltam néhány makacsabb spirált és más sminklemosókat is és azt kell mondanom, hogy így az összehasonlításból jöttem rá, hogy igazából tök jól lehozza a festéket. viszont nagyon gyorsan fogy, ha minden nap ezt használnám, pár hétig lenne csak elég, szóval az 5 csillagot továbbra sem kapja meg tőlem.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Maeraw21

2016. január 29.

Nekem mindent lehoz arcról, szemről, vízálló spirált is. Az a titka, hogy fel kell rázni használat előtt! :) Érzékeny a bőröm, de ez a termék nem okoz irritációt.

Maeraw21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Anee876

2015. december 7.

Nagyon klassz, én szeretem! Könnyen lehozza a vízálló MAC spirálom, nem kell dörzsölni, és ami nagyon fontos nem irritál, nem csíp!

Anee876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Ildie

2015. november 27.

Keresek valamit a Lancome Bi-Facil helyett, met az bár szuper az ára már kevésbé szimpi.
A TBS-ban pedig féláras akció volt, így ezt a kamillás lemosót nevetséges áron sikerül beszerezni. Ennek következtében haragudni sem tudok rá, hogy az UD cerkát nem szedi le sittysutty
A vattakorongot a szememre szoktam tenni, kicsit hagyom ázni a festéket és csak utána törlöm le. Egy alapra épített hatalmas pandát is leszed 3 korong és 2-3 fültisztító segítségével. ( nálam ez micellás vízzel 8 korong)
Elhasználgatom, jóban vagyunk. Sminklemosótól még azt hiszem sosem volt WOW élményem, szóval ennek hiányát inkább erre fogom, hogy ez a téma nem hat rám úgy, mint egy szemhéjpaletta.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions