KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a hatékony sminklemosó eltávolítja a legmakacsabb vízálló sminket is, miközben Közösségi Kereskedelemből származó kamillaolaj- és kamillavíz-tartalmának köszönhetően gyengéd a bőrödhöz.

Illatanyag-, színezék- és alkoholmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

balkri

2018. november 12.

Regóta kutatom a legjobb szem sminklemosót, amit valóban nem kell dörzsölni, és reggelre sem hagy pillafesték nyomot.
Most úgy érzem rátaláltam. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, még csak pár napja hasznéom, de eddig csak pozitívumot tapasztaltam. Valóban könnyen, dörzsölés nélkül el lehet vele távolítani a szempillaspirál és tus nyomát, a vízállót is (kipróbáltam). Azt, hogy egy üveg napi használattal mennyi ideig elég még nem tudom megítélni, így az ár értékről csak később tudok beszámolni.
Update: Nálam 1,5 hónapig tartott ki, napi használat mellett. Sajnos amióta elfogyott nem kapható, hiánycikk.

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

cseri88

2018. szeptember 2.

Ha van valakinek eladó, szóljon, mert nagyon sokallom még mindig, viszont szerettem, ezzel lemosni a sminket, úgy, hogy nem kell csontomig ledörzsölni, hogy lejöjjön. Picit szerintem viszont szárít a kamilla miatt, de nem vészes. Viszont CF-ek közül az egyik legjobb, amit használtam :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Salvia

2018. május 28.

Ugyan az árával nem voltam eleinte kibékülve, mégis megvettem másodszor is, mert megbízható, nem fogy belőle olyan sok, és dörzsölés nélkül, könnyen hozza le a sminket.

Salvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Dius12

2018. május 1.

Legjobb sminkeltávolító a paiacon. Kicsit drága, de ennek ellenére már harmadszor veszem meg annyira szeretem

Dius12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

baronessMA

2018. március 18.

A kis meglepetés! A TBS adventi naptárjából jutottam hozzá és váó! Az én kiszerelésem 60 ml-s csupán, de utázások alkalmával csak ezt használom. Simán hozza a Bioderma micis vízek színvonalát. Nagyon hiper-szuper termék!

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

bingus86

2018. március 15.

Nálam abszolút nyerő, bár nem vízálló sminkre használom, de pillanatok alatt leszed mindent. Nem irritálja a szemem, pedig estemben ez nagy szó. Nem túl olajos, de nem is szárít. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mivel eddig kerültem a TBS-t az előző anyavállalata miatt, de ez a veszély már elmúlt :)

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

dora.gyurkovics

2018. március 2.

Nagyon tuti!!! Eddig Micellás vizeket használtam sminkeltávolításra (arc teljes területére sima vízbázisút, szemre/szájra két fázisú olajosat), de ez magasan veri őket. Tiszta érzést ad, csodás!

dora.gyurkovics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Drci

2017. július 17.

Nagyon könnyen leszedi a sminket, nem vörösödik be utána a szemem, jó az illata és sokáig elég. Imádom!

Drci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Lanemes

2017. február 22.

Nagyon hatékony és kímélő sminklemosó. Már nem egyszer újravettem. Nagyon sokáig elég.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

naiva

2016. december 3.

Hosszas keresgetés után esett rá a választásom, amelynek meghatározó tényezője volt az illat-, alkohol-, színező- és állatkísérletmentesség. Nem olcsó, de biztosan sokáig elég lesz, tekintve hogy mennyire könnyedén elbánt az egyébként nehezen lerobbantható géles szemhéjtusommal. Pár másodpercig rajta hagytam a szememen a vattakorongot, majd néhány könnyed mozdulattal lehozott mindent. De szó szerint mindent, ugyanis áttöröltem kíváncsiságból a szememet az Eucerin micellásával és teljesen tiszta maradt a vattakorong utána! WOW! A korábbi kétfázisú lemosóim illetve arctisztító tejeim mellett annyiszor kellett áttörölnöm, már-már dörgölnöm a szemhéjamat, ha a géles tusomat használtam, hogy rendre ott maradt néhány szempilla a vattán. Remélem ennek egyszer s mindenkorra vége és az isopropyl palmitate magas komedogén indexe sem fog galibát okozni a szemkörnyékemen. Addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert az elején felsorolt szempontokat figyelembe véve ez egy hiánypótló termék itthon!

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions