The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a hatékony sminklemosó eltávolítja a legmakacsabb vízálló sminket is, miközben Közösségi Kereskedelemből származó kamillaolaj- és kamillavíz-tartalmának köszönhetően gyengéd a bőrödhöz.

Illatanyag-, színezék- és alkoholmentes.

anita.szaraz

2019. január 21.

Szeretem. Leszedi a vízállló szempillaspirált és a matt rúzsokat is. Nem csípi a szemem és ez nekem nagyon fontos. Az ára kicsit húzós, de van nekem 5000 forintos lemosóm is, ami sokkal rosszabbul teljesít, így azt mondom megéri a TBS az árát.

anita.szaraz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

lora91

2018. december 29.

Nekem ez a termék nagyon nem jött be. Pedig szinte csak TBS termékeket használok, így nagy csalódás volt. A szempilláimról nagyon nehezen, csak dörzsöléssel tudtam lemosni a festéket. Így a végén -őszinte leszek- sminklemosás előtt a szemeimet átmostam sima vízzel is. Így miután az üveg kifogyott nálam nem volt kérdés, hogy újraveszem vagy sem. Most egy másik fajta lemosóval próbálkozom. Szintén TBS.

lora91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

balkri

2018. november 12.

Regóta kutatom a legjobb szem sminklemosót, amit valóban nem kell dörzsölni, és reggelre sem hagy pillafesték nyomot.
Most úgy érzem rátaláltam. Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, még csak pár napja hasznéom, de eddig csak pozitívumot tapasztaltam. Valóban könnyen, dörzsölés nélkül el lehet vele távolítani a szempillaspirál és tus nyomát, a vízállót is (kipróbáltam). Azt, hogy egy üveg napi használattal mennyi ideig elég még nem tudom megítélni, így az ár értékről csak később tudok beszámolni.
Update: Nálam 1,5 hónapig tartott ki, napi használat mellett. Sajnos amióta elfogyott nem kapható, hiánycikk.

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

cseri88

2018. szeptember 2.

Ha van valakinek eladó, szóljon, mert nagyon sokallom még mindig, viszont szerettem, ezzel lemosni a sminket, úgy, hogy nem kell csontomig ledörzsölni, hogy lejöjjön. Picit szerintem viszont szárít a kamilla miatt, de nem vészes. Viszont CF-ek közül az egyik legjobb, amit használtam :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Salvia

2018. május 28.

Ugyan az árával nem voltam eleinte kibékülve, mégis megvettem másodszor is, mert megbízható, nem fogy belőle olyan sok, és dörzsölés nélkül, könnyen hozza le a sminket.

Salvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Dius12

2018. május 1.

Legjobb sminkeltávolító a paiacon. Kicsit drága, de ennek ellenére már harmadszor veszem meg annyira szeretem

Dius12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

baronessMA

2018. március 18.

A kis meglepetés! A TBS adventi naptárjából jutottam hozzá és váó! Az én kiszerelésem 60 ml-s csupán, de utázások alkalmával csak ezt használom. Simán hozza a Bioderma micis vízek színvonalát. Nagyon hiper-szuper termék!

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

bingus86

2018. március 15.

Nálam abszolút nyerő, bár nem vízálló sminkre használom, de pillanatok alatt leszed mindent. Nem irritálja a szemem, pedig estemben ez nagy szó. Nem túl olajos, de nem is szárít. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mivel eddig kerültem a TBS-t az előző anyavállalata miatt, de ez a veszély már elmúlt :)

bingus86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

dora.gyurkovics

2018. március 2.

Nagyon tuti!!! Eddig Micellás vizeket használtam sminkeltávolításra (arc teljes területére sima vízbázisút, szemre/szájra két fázisú olajosat), de ez magasan veri őket. Tiszta érzést ad, csodás!

dora.gyurkovics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Drci

2017. július 17.

Nagyon könnyen leszedi a sminket, nem vörösödik be utána a szemem, jó az illata és sokáig elég. Imádom!

Drci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions