The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Dupla végű szemhéjpúder ecset. Az ecset egyik végén egy ferde ecsetet találsz, ami tökéletes az árnyékoláshoz és a finom, precíz vonalak megrajzolásához. Az ecset másik végén egy satírozó ecset található, amellyel könnyedén tudod felvinni és elmosni a színeket. Az ecset nyele az FSC által jóváhagyott szilfából készül és a sörtéi 100%-ig szintetikusak, vagyis az utolsó szálig erőszakmentesek.

• FSC által jóváhagyott szilfából
  • Szintetikus szálakkal