The Body Shop

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Praktikus kézfertőtlenítő gél. Ellenállhatatlan kókusz illattal.

Nessa

2021. január 27.

Mivel imádom a kókusz illatot, ezért vettem meg ezt a kézfertőtlenítőt. Páromat autóillatosítóra emlékezteti az illata, de buszon volt már aki hangosan megjegyezte hogy büdös. Nekem tetszik, jobban mint a grapefruitos. Külön jó pont, hogy használat után nem kell krémmel kenni a kezem, nem szárít és sokáig kellemes illata marad a kezemnek, illetve nincs szúrós alkohol szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Biancah

2021. január 9.

Pandemiatol függetlenül volt/van a tatyómban. Harmadjára vettem újra. Erős de finom kókuszillata van, már rengetegen jegyezték meg a pénztárostól a metrón mindenki. Nem ragad, nem hagy fura réteget, viszont tisztaságérzetet igen.
Alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Alapdarab.

kincsokinga

2020. november 16.

erős kókusz illat, tartós az illata, és az alkoholtartalma miatt is szuper választás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Pappetra99

2020. október 11.

Nagyon szeretem az illatát és azt, amilyen gyorsan beszívódik.
Semmi féle ragacsos erzetet nem hagy a bőrön a használata után. Szeretném több illatban is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Nagyon szeretem az illatát és azt, amilyen gyorsan beszívódik.

lenochka

2020. augusztus 17.

Az egyik legalapvetőbb termék, ami mindig ott lapul a táskámban. Gyorsan felszívódik, nem ragacsos, kellemesen frissítő illat.
Megszállott kókuszfanatistáknak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Megszállott kókuszfanatistáknak ajánlani tudom!

dynah13

2019. december 14.

Nagyon sokaig valogattam, vegul a kokuszos illat mellett dontottem. Isteni!!
Konnyed geles allaga van es gyorsan beszivodik.
Megprobalok legkozelebb masik illatot venni majd, de nem tudom sikerul-e ennek ellenallni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyon sokaig valogattam, vegul a kokuszos illat mellett dontottem. Isteni!!
Konnyed geles allaga van es gyorsan beszivodik.

bvero

2019. szeptember 18.

Azt nem tudom,hogy fertőtlenit-e, de az illata annnnnnyira jó,hogy biztos,hogy újra veszem ha elfogy! Nem ragad utána a kezem, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Doryca007

2019. május 19.

Isteni kokuszos illata van, jol fertotlenit. Jo par honapja megvan mar, es meg mindig csodas az illata :-) az ara sem veszes, ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

evergreen

2018. december 1.

Az első termékem volt a Body Shoptól, évek óta csak ezt használom, számomra az illata megunhatatlan, a termék nagyon sokáig elég, annak ellenére,hogy már szinte kényszeres kézmosó-kézfertőtlenítő szokásaim vannak. Télen ugyanúgy használom, mint nyáron, nem szárítja ki a kezemet, ami számomra nagyon fontos szempont, csak ajánlani tudom! Persze aki más illatra vágyik, a Body Shopnál van bőven választék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

BLili

2018. február 2.

Gyakorlatilag csak 5 csillagot kapott ez a termék, főleg az illata miatt, de szerintem meg inkább ilyen avas-fura szaga van. Viszont érezhetően nagyon jól fertőtlenít, de biztos nem veszem újra a szaga miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.