Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Praktikus kézfertőtlenítő gél. Ellenállhatatlan kókusz illattal.

Doryca007

2019. május 19.

Isteni kokuszos illata van, jol fertotlenit. Jo par honapja megvan mar, es meg mindig csodas az illata :-) az ara sem veszes, ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

evergreen

2018. december 1.

Az első termékem volt a Body Shoptól, évek óta csak ezt használom, számomra az illata megunhatatlan, a termék nagyon sokáig elég, annak ellenére,hogy már szinte kényszeres kézmosó-kézfertőtlenítő szokásaim vannak. Télen ugyanúgy használom, mint nyáron, nem szárítja ki a kezemet, ami számomra nagyon fontos szempont, csak ajánlani tudom! Persze aki más illatra vágyik, a Body Shopnál van bőven választék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

BLili

2018. február 2.

Gyakorlatilag csak 5 csillagot kapott ez a termék, főleg az illata miatt, de szerintem meg inkább ilyen avas-fura szaga van. Viszont érezhetően nagyon jól fertőtlenít, de biztos nem veszem újra a szaga miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

barbusus93

2017. december 28.

Életem egyik legjobb kézfertőtlenítője. Ahogy sok más kozmetikumot, ezt is a krémmániások véleménye alapján szereztem be, mert amúgy is kókuszmániás vagyok. Egyáltalán nem ragad, hamar beszívódik, nincs pazarlás. Az illata mesés és hosszan tartó. Viszont én sokkalom az árát és a kiszerelése is kicsi, ezért -1*

Update: a munkahelyemen végig sétáltam a folyosón miután használtam és mindenki mondta, hogy nekem van ilyen kókuszillatom? imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bendee91

2017. október 11.

Nem ragad, szerintem fertőtlenít is, azt persze nem tudom mennyire, de elhiszem neki. Viszont én nekem az orrommal van vaoami baj, de az összes kókuszos TBS terméknek semmi illatát nem érzem. Mintha a semmit szagolnám, így meglep, hogy páran ezt megjegyeztétek milyen jó kókuszos az illata. Zárójelben megjegyezném a testvajnak meg a testpermetnek sem érzem az illatát. Ezt nagyon sajnálom, mert imádom a kókuszt.
Illetve az árát sokkalom, itt kint 5.50€...:D szerintem ez kész rablás, egy 3€t tartanék reálisnak érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Bettu

2017. július 31.

Imádom a kókusz illatát. Emlékszem egyszer rákerestem, hogy van-e kókuszos kézfertőtlenítő, és ezt adta ki.. Székesfehérvári vagyok, és itt sajnos nincs TBS.. Erősen gondolkoztam, hogy megrendelem, de nem akartam postaköltséget fizetni, gondoltam, majd ha olyan helyen járok.. Nem is felejtettem el, pedig volt 2 másik kézfertőtlenítőm is, azóta azok otthon vergődnek és csak ezt használom. :D
Valóban nagyon finom kókusz illata van, ami sokáig érződik. Nem szárít. Külön tetszik ez a picike kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

kdorci

2017. július 26.

Imádom ezt is, eddig volt már mangós grapefruitos, de ez is viszi a pálmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Imádom ezt is, eddig volt már mangós grapefruitos, de ez is viszi a pálmát.

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon jó illata van és hatásos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon jó illata van és hatásos

Dourou

2017. május 26.

Elhasználtam egy tubussal,semmi gond nem volt vele:). Nekem az illata is bejött,de páran panaszkodtak,hogy túl tömény és messziről is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

evatakacs

2017. április 12.

jó az illata és nem szárítja a kezem, nem kell ezt tovább ragozni 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

jó az illata és nem szárítja a kezem, nem kell ezt tovább ragozni 5/5

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.