KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Praktikus kézfertőtlenítő gél. Ellenállhatatlan kókusz illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BLili

2018. február 2.

Gyakorlatilag csak 5 csillagot kapott ez a termék, főleg az illata miatt, de szerintem meg inkább ilyen avas-fura szaga van. Viszont érezhetően nagyon jól fertőtlenít, de biztos nem veszem újra a szaga miatt.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

barbusus93

2017. december 28.

Életem egyik legjobb kézfertőtlenítője. Ahogy sok más kozmetikumot, ezt is a krémmániások véleménye alapján szereztem be, mert amúgy is kókuszmániás vagyok. Egyáltalán nem ragad, hamar beszívódik, nincs pazarlás. Az illata mesés és hosszan tartó. Viszont én sokkalom az árát és a kiszerelése is kicsi, ezért -1*

Update: a munkahelyemen végig sétáltam a folyosón miután használtam és mindenki mondta, hogy nekem van ilyen kókuszillatom? imádom :D

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bendee91

2017. október 11.

Nem ragad, szerintem fertőtlenít is, azt persze nem tudom mennyire, de elhiszem neki. Viszont én nekem az orrommal van vaoami baj, de az összes kókuszos TBS terméknek semmi illatát nem érzem. Mintha a semmit szagolnám, így meglep, hogy páran ezt megjegyeztétek milyen jó kókuszos az illata. Zárójelben megjegyezném a testvajnak meg a testpermetnek sem érzem az illatát. Ezt nagyon sajnálom, mert imádom a kókuszt.
Illetve az árát sokkalom, itt kint 5.50€...:D szerintem ez kész rablás, egy 3€t tartanék reálisnak érte.

bendee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Bettu

2017. július 31.

Imádom a kókusz illatát. Emlékszem egyszer rákerestem, hogy van-e kókuszos kézfertőtlenítő, és ezt adta ki.. Székesfehérvári vagyok, és itt sajnos nincs TBS.. Erősen gondolkoztam, hogy megrendelem, de nem akartam postaköltséget fizetni, gondoltam, majd ha olyan helyen járok.. Nem is felejtettem el, pedig volt 2 másik kézfertőtlenítőm is, azóta azok otthon vergődnek és csak ezt használom. :D
Valóban nagyon finom kókusz illata van, ami sokáig érződik. Nem szárít. Külön tetszik ez a picike kiszerelés.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

kdorci

2017. július 26.

Imádom ezt is, eddig volt már mangós grapefruitos, de ez is viszi a pálmát.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Imádom ezt is, eddig volt már mangós grapefruitos, de ez is viszi a pálmát.

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon jó illata van és hatásos

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon jó illata van és hatásos

Dourou

2017. május 26.

Elhasználtam egy tubussal,semmi gond nem volt vele:). Nekem az illata is bejött,de páran panaszkodtak,hogy túl tömény és messziről is érezni.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

evatakacs

2017. április 12.

jó az illata és nem szárítja a kezem, nem kell ezt tovább ragozni 5/5

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

jó az illata és nem szárítja a kezem, nem kell ezt tovább ragozni 5/5

Siposmonika

2017. március 14.

Végre egy kézfertőtlenitő aminek isteni az illata,gyorsan felszivódik és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Siposmonika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. február 21.

Nagyon szupi, végre nem a tömény vodka szag, hanem kellemes kókusz illat leng körül, miközben használom. Nem ragacsos, NEM SZÁRÍT, és gyorsan beszívódik, de a kókusz még 1 órával a használata után is érződik, és még ennyi idő elteltével is sokan megkérdezik, hogy minek van rajtam ilyen jó illata... Aztán jönnek a döbbent arcok, amikor mondom, hogy a kézfertőtlenítőmnek. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 21.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.