The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, állatkísérlet-mentes sminkecseteinkkel könnyedén természetes hatást érhetsz el. Ráadásul, hogy minél tovább frissek maradjanak, az ecseteket antibakteriális, extra finom növényi szénporral kezeltük. Az ecset nyele FSC fából készült. Ez a legyezőecset tökéletes a highlighter és a pirosító felviteléhez a arccsontra és a homlokra, ráadásul puhaságának köszönhetően te szabályozhatod a felvitt smink mennyiségét.

Egyszerű smink 5 újdonsággal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vandacsontos

2017. március 27.

Már rég óta szemezgettem a legyező ecsettel ez különösen tetszett mert nem állati szőrből készült. A extra érzékeny arcom miatt pedig fontos szempont volt hogy nagyon puha legyen. Ez az ecset megfelel minden feltételnek tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.