The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. március 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Keleties aroma frangipánival, madagaszkári vaníliával és egy csipetnyi ámbrával az ínyencek kedvéért.

agneza

2017. július 17.

Hűvös nyári estékre ideális választás, nagyon finom édes, de nem geijl illata van. Nem gondoltam volna, hogy valaha is az édes illatot fogom preferálni, de ez nagyon tetszik. Tartóssága lehetne jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

csuri

2016. július 20.

Én is imádom!! Már elég régóta nem kapni és úgy hiányzik! A téli időszakot nem is tudom, hogy fogom kibírni nélküle. Nem tudom, szokás-e ilyet mondani, de gyönyörű illat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

MissSzasa86

2015. október 27.

Csak egy szó: IMÁDOM :) A Voyage Collection legjobb és legfinomabb illatú tagja, egyszerűen megőrülök érte :) mások szerint sütiillatom lesz tőle :) A Vanilla Bliss-sel és a Vanilla Brulee-vel ellentétben ennek kellemes vaníliaillata van, tényleg olyan sütis :) IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

kdorci

2015. szeptember 29.

Nagyon nagyon szeretem az illatát! Féláron tudtam beszerezni, mert sajnos kifutó termék :((, de nem is nagy szívvel adtam volna érte több mint 6000 Ftot. A barátnőmön éreztem először ezt az illatot onnantól kezdve imádom. És ha kellő mennyiséget fújok magamra(nem olyan sokat azért), akkor van, hogy még a nap végére is érezni rajtam az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Kardosalfi

2015. szeptember 29.

Először kicsit nehezen szoktuk meg egymást,de néhány hét után az egyik kedvenc nyári illatommá vált.Cukorka illata ellenére mégis van benne valami titokzatos,elragadó...Tartósság szempontjából veri az összes méregdrága márkás parfümömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

totkata

2015. január 13.

Az illata fantasztikus, nekem elég tartós. Mikor először kipróbáltam egy papírcsíkon, a táskámban felejtettem, 4 nap után is éreztem. Visszamentem érte, azóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

vadike

2014. július 7.

Rajtam egyáltalán nem tartós sajnos :( kellemes , finom illata van, de könnyen megunható is egyben! Nekem nem "újravevős"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

Zatanii

2014. április 25.

Nagyon finom, nem csak az a snassz vanília illat, kellemesen fűszeres, intenzív. Elég tartós kis parfüm, főleg a ruháimon marad meg hosszabb időn át. Nagyon megérte rá beruházni, egyértelműen szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Moncica

2013. október 21.

isteni finom illata van egyszer beleszagoltam és vagy fél óráig az orrmban maradt az illat:) emelett nagyon tartós EDT létére. Nyárra télre egyaránt alkalmas sztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate