The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. március 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Keleties aroma frangipánival, madagaszkári vaníliával és egy csipetnyi ámbrával az ínyencek kedvéért. Hosszan tartó illatot biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vanília

2015. június 14.

A vanília illat és a vanília parfümolajok a kedvenceim és ez is nagyon finom, de a régi klasszikus tiszta "vanille perfume oil" volt az igazi. Sajnos, ahogy tapasztalom, már nem lehet kapni - ha valaki tudna róla, hogy mégis kapható a BS sima vanília olaja, örülnék a tippnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

bebababa66

2015. május 1.

Vanília rajongóként mondhatom, hogy az én ízlésemnek ez tökéletes - eddig az Yves Rocher Vanille Noir parfümjét használtam. Édes, selymes, vanília és még valami más, elmondhatatlan illat. Ellenállhatatlan illat és külön kiemelném a kis üvegcsét, amiben benne van, picike, így csak bedobom a táskába és bármikor felfrissíthetem az illatot magamon. Nagyon szeretem, a jázminos mellett ez a másik kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

necra

2014. április 27.

Most kaptam névnapomra, de nekem hiányzott belőle valami...pár csepp citrom illóolaj megoldotta :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Babuin

2013. december 14.

ÓÓÓ szeretem, de drágának tartom..ehhez az árhoz lehetne intenzívebb illat is..főleg,h fűszeres..amúgy nagyon kellemes keleties-vaníliás-meleg illat..hasonló alapú parfümök előtt felkenve pedig az alapjegyet erősíti szerintem és még tartósabb is lesz az adott parfüm...ha magában kenem fel, nem érzem annyira magamon..de fincsi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

csuri

2013. augusztus 16.

Isteni! Egyre kell figyelni: a kötött fekete dolgokat kivéve minden ruhán nyomot hagy. Az illata viszont csodás és szinte örökké tart. Amúgy tényleg olajos állaga van, nemhiába hívják parfüm olajnak. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

csuri

2013. június 25.

Hihetetlenül jó illata van! Elmondhatatlan... :-)
Nagyon tartós. Ruhára nem való,mert nyomot hagy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Hihetetlenül jó illata van! Elmondhatatlan... :-)
Nagyon tartós. Ruhára nem való,mert nyomot hagy!

Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol