The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Egzotikus mangó illatú testápoló olaj arcra, testre és hajra.

rayeri

2017. április 19.

Évek óta használom a grapefruitos vagy az édescitromos (megszűnt) illatú verzióját. Két funkciós nálam:
1. gyantázás után ragacs-eltávolító + bőr nyugtató
2. nyáron szoknya/rövidnaci viselésekor nagyon szép fényt ad a lábaknak

Nem csodaszer, de mindig van belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

1. gyantázás után ragacs-eltávolító + bőr nyugtató
2. nyáron szoknya/rövidnaci viselésekor nagyon szép fényt ad a lábaknak

Nem csodaszer, de mindig van belőle itthon :)

evasimonyi

2017. február 8.

Karomra és arcomra használom, imádom, isteni az illata, és nagyon jó tapintású utána a bőröm. Normál a bőröm, szóval nem tudom a száraz bőrre milyen, de nekem szuper így télen. Kár, hogy már nincs ilyen, ha jól tudom ezt az illatot kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

flamingo-80

2016. június 1.

A testápolót vagy a testvajat semmiképp nem helyettesíti, nincs meg az a tápláló hatása, de ez az egyetlen oka, amiért nem tudok öt csillagot adni neki. Mégis nagyon szeretem, nyáron reggelente szoktam egy lehelletnyit a karomra és a lábamra felvinni, nagyon szép fényt, egészséges ragyogást (és nem olajos csillogást) kölcsönöz a bőrnek. Ez a mangó illat pedig telitalálat, ugyanezt a TBS testvajban is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

horzso

2016. február 23.

Sosem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni, féláron megvettem a Karácsony utáni akcióban, és láss csodát... Nagyon jó az illata, az én bőrömnek kifejezetten jót tesz (arcra nem használom), nagyon gyorsan beszívódik, egészen kevés kell belőle. Selymessé, puhává varázsolja a bőrömet.
Az adagolása tényleg lehetne jobb, de ezt megbocsátom neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

Az adagolása tényleg lehetne jobb, de ezt megbocsátom neki.

lilcsa

2016. február 1.

Szeretem! Nem lesz tőle ragacsos a bőröm, szuper illata van, nyarat hoz a téli szürkeségbe ^^ Főleg az illata miatt szeretem, de a hajvégekre is elég jó hatással van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

plzita

2015. július 11.

Tegnap érkezett, és már imádom. Mondjuk kissé elfogult vagyok a TBS mango termékekkel, de nem véletlenül. Mivel a bőröm szomjas típus, nagyon hamar beszívja, csak az isteni illat marad, nem kell belőle sok, és kitart a reggeli zuhany utáni használattal estig a jóleső - nem_húzódik_a_bőröm érzés. Az adagolása kicsit béna, bár nem tudom, igazából mi lenne erre a jó megoldás. Úgyhogy maradok a rázogatásnál, és szeretettel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

la.petite.peste

2013. május 31.

Én a hajamon használom, mert a bőrömre inkább a testvajat kevegetem, az kellemesebb érzés (bár ez is szuperül hidratált, csak az olajjal kenegetés lehet, hogy nem nekem való műfaj).
A töredezett és száraz hajammal viszont csodát művel. Nagyon érzékeny és problémás a fejbőröm, ezért nem is szívesen használok balzsamot meg hajkencéket, ezzel viszont hajmosás előtti éjszaka bekenem, másnap hajmosás után pedig a hajam gyönyörű ragyogó, erős és egészséges lesz tőle. Próbáltam a nagy melegben nedves hajra kenve is, úgy is nagyon jól teljesített, de az ebben a szép őszben macerás lenne. Én nagyon szeretem.
Az illata azonban valóban kicsit sok hosszabb távon, úgyhogy ha elfogy, a rózsaszín grapefruitos lesz a következő áldozatom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

GlamourAndStyle

2013. április 23.

Nagyon szeretem ezeket az olajokat, főleg masszázshoz használom/használjuk vagy amikor extra ápolásra van szüksége a bőrömnek, pl. szőrtelenítés után és habár a mangós sorozat nyáron nagyon nagy kedvencem (főleg a testvaj), olajban 10x erősebb az illata és így már egy idő után borzasztóan émelyítő. Ez egyébként elmondható majdnem mindegyik jellegzetesebb illatú olajról, szóval a legjobban az olívás vált be, annak szinte teljesen semleges az illata épp ezért szeretem a mindennapokra. Illat miatt nem pontozom le, mert a hatása kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

annapanni

2012. július 19.

Végigpróbáltam a karomon ezeket a száraz olajokat, nekem elég sokáig tartott amíg teljesen beszívódott. Jobb lenne, ha nem kiöntős csőre lenne, hanem fújós permet. Elvileg bőrápoló, hajon még nem próbáltam. A mangót én is szeretem minden formájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Yndre

2012. július 14.

Kellemes visszafogott illata van, nem annyira erős mint az ugyanilyen testpermeté. Amúgy mivel nagy mangó fanatikus vagyok azt is megvettem, úgyhogy már fürödhetek a mangóban :) Bár nekem -édesszájú lévén- a csokis tetszett ebből a legjobban, de annak annyira intenzív az illata, hogy 2-3 használat után már rosszul lennék tőle. Maga az olaj kellemes, tényleg könnyen beszívódik a bőrbe. Száraz hajra nem olyan jó, mert sokáig zsíros érzést hagy, viszont a hajvégeknek jót tesz. Még vizes hajon nem próbáltam, szerintem úgy hatásosabb lehet. Úgyhogy alapvetően tetszik, azt kaptam tőle amit elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil